منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۵۷
شناسه خبر: 362240
گروه :خبر
%d8%ac%d9%84%d8%b3%d9%87-%d9%86%d8%b8%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d9%88-%d8%a7%d8%b1%d8%b2%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-020
 

سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان:

ارزیابی عملکرد ابزار مناسب برای تشویق و حتی تنبیه کارکنان است

سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با بیان اینکه ارزیابی عملکرد وسیله ی مناسبی برای تشویق و حتی تنبیه کارکنان است، گفت: هدف از نظارت و ارزیابی در دانشگاه به حداکثر رساندن بهره وری و سرمایه گذاری روی نقاط قوت کارکنان می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از هرمزپرس؛  محسن دیانت،سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان اولین نشست شورای نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور استان با بیان اینکه ارزیابی عملکرد وسیله ی مناسبی برای تشویق و حتی تنبیه کارکنان است، گفت: هدف از نظارت و ارزیابی در دانشگاه به حداکثر رساندن بهره وری و سرمایه گذاری روی نقاط قوت کارکنان می باشد.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان هدف از تشکیل شورای نظارت و ارزیابی دانشگاه را اجرای دقیق قوانین، مصوبات، آئین نامه ها و ارتقای کیفیت دانشگاه دانست.

 

دیانت با اشاره به اینکه عدالت نقش مهمی در سازمان بر عهده دارد افزود: رفتار عادلانه از سوی سازمان با کارکنان، منجر به تعهد بالاتر آنان نسبت به سازمان می شود.

 

وی با اشاره به ارزیابی عملکرد در دانشگاه اظهار کرد: در سازمان ها هر فرد برای پیشرفت و نیل به اهداف باید آگاهی از موقعیت خود داشته باشد و نقاط قوت و ضعف عملکرد رفتار خود را بر طرف نماید.

 

سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با تاکید بر خودارزیابی کارکنان و روسای مراکز و واحدها تصریح کرد:خود ارزیابی، ابزاری اثربخش برای برنامه های دانشگاه و ایجاد تعهد به اهداف است.

 

در ادامه مهندس اسدی لاری مدیر نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور استان هرمزگان گفت: هدف ما هیچگاه از نظارت مچ گیری نیست بلکه همکاری با دانشگاه برای شناسایی و آسیب شناسی و رفع آن است.

 

گفتنی است اعضای شورای نظارت و ارزیابی استان متشکل از 2نفر عضو هیات علمی دانشگاه، 2نفر از روسای مراکز و واحدها و 4 نفر از کارکنان که به صورت رای گیری انتخاب شده اند، می باشد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی