منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۱۳
شناسه خبر: 220169
گروه :خبر
IMG_854211-300x200

فرماندار شهرستان حاجی آباد، با اشاره به برگزاری هر چه باشکوهتر برنامه های هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: رشادت ها و ارزش های معنوی آن برای نسل جوان بازگو شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  خبرنگار پیارم حاجی آباد، مهندس اصغر جهانگیری، در جلسه ستاد استانی هفته دفاع مقدس، بر برگزاری هرچه باشکوهتر برنامه های این هفته تاکید کرد و گفت: در برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس باید بتوانیم مشارکت مردمی را نیز جلب کنیم.

جهانگیری تصریح کرد: عزت و احترام مردم ایران در دنیا مرهون فداکاریهای شهدا، جانبازان و ایثارگران می باشد و ما باید تلاش کنیم ایثار و فداکاریهای آنان را به نسل جوان امروزی انتقال دهیم.

وی افزود: باید ارزش‌های دفاع مقدس برای نسل جوان تبیین شده و فرهنگ ایثار و شهادت در بین آنها نهادینه شود.

احسانی ادامه داد:در طول هشت سال دفاع مقدس ما با 42 کشور دنیا در حال جنگ بودیم و علیرغم کمک های قدرت های بزرگ به رژیم صدام، به حول قوه الهی و با همت وغیرت رزمندگان اسلام حتی یک وجب ازخاک پاک میهن اسلامیمان را از دست ندادیم.

این مقام مسئول افزود: ما انقلابمان را در طول هشت سال دفاع مقدس صادر کردیم چرا که جنگ ارزشها و جنگ حق و باطل بود.و هفته دفاع مقدس بهترین بهانه است تا دین خودرا به اسلام و انقلاب ادا کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه حاجی آباد به اجرای برنامه های متنوعی در این هفته اشاره داشت و افزود : دیدار با خانواده های معظم شهداء -حضور بسیجیان و مسئولین در مزار شهداء و میثاق با شهداء ،زنگ مقاومت در مدارس، برنامه های متنوع ورزشی، صبحگاه مشترک، یادواره های مختلف در سطح روستاها و شهرها، رژه 31 شهریوردر سطح شهر حاجی آباد از جمله فعالیتهای کمیته 13 گانه ستاد شهرستان حاجی آباد در هفته دفاع مقدس خواهد بود.

امیری کیا بر حضور همه جانبه کلیه مسئولین ادارات شهرستان در برنامه های هفته دفاع مقدس وفضا سازی مناسب درشهر ها و روستاها را مورد تاکید قرار دادند.

وی گفت: در جنگ تحمیلی توانستیم با حفظ اصول و مبانی اعتقادی و اسلامی در عرصه دفاعی پیروزی بزرگی را کسب و در برابر همه قدرتهای آنروز جهان پیروز شویم.

فرمانده سپاه حاجی آباد با بیان اینکه برگزاری هفته دفاع مقدس امسال با توجه به حساسیت های موجود در کشور دارای اهمیت بسیار بالایی است اضافه کرد: انتظار ما از دستگاه های اجرایی این است که با تمام قدرت در برگزاری مراسمات این هفته وارد شوند.

امیری کیا خاطرنشان کرد: برگزاری مراسمات هفته دفاع مقدس و به خصوص رژه نیروهای مسلح در این روز نشان از اقتدار جمهوری اسلامی ایران و پاسخی کوبنده به این تهدیدات توخالی است .

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است