منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۹
شناسه خبر: 356788
گروه :خبر
%d8%b9%d8%a8%d8%a7%d8%b3%db%8c-%d8%b1%db%8c%db%8c%d8%b3-%d8%af%d8%a7%d8%af%da%af%d8%a7%d9%87

به همت بسیج کارمندی پارسیان 4 نفر از قضات دادگستری در اردویی جهادی به مردم روستای بوچیر مشاوره حقوقی دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزبه نقل از پارسیان خبر؛ در این اردوی جهادی مراجعین می توانستند به صورت خصوصی و رایگان با کارشناسان حقوقی دیدار و مشاوره حقوقی بگیرند .

 

عباسی رئیس دادگستری پارسیان با حضور در این اردو و با ابراز خوشحالی از دیدار چهره به چهره با مردم وارائه مشاوره حقوقی،به خبرنگار پارسیان خبر گفت: ما در دیداری عمومی مجازات برخی از جرایم که پرونده های زیادی در دادگستری ایجاد نمودند را بیان داشتیم تا پیشگیری شود از بروز این جرایم و در کاری دیگر به عنوان کارشناس حقوقی به صورت خصوصی به مراجعین مشاوره حقوقی داده تا رسیدگی به پرونده هایشان با سرعت بیشتری انجام پذیرد .

 

رئیس دادگستری پارسیان افزود:این امکان فراهم بود تا شاکی و متشاکی هر دو به صورت جداگانه از مشاوره استفاده نموده و در مواردی توانستیم بین آنها مصالحه نموده تا هم وقت خودشان گرفته نشود و هم از پرونده های دادگستری کمتر شود .

 

عباسی ادامه داد:در مواردی هم افرادی به دلیل عدم آگاهی حقوقی همچنان بار مشکل خود را در زندگی به دوش کشیده که با مشاوره حل مسأله را به آنان یاد داده تا از بروز جرایم احتمالی آینده ناشی از فشار این مشکل پیشگیری شود.

 

وی با قدردانی از بسیج کارمندی به خاطر فراهم آوردن این موقعیت که ما علاوه بر رسیدگی به پرونده ها در دادگستری و صدور رای و حل مشکل مردم ، توانستیم به نحوی دیگر و جدای از منصبمان، با علم خود مشکلات مردم را حل نماییم تشکر می نمایم چرا که همین مراجعین به دلیل مشغله بنده و همکاران امکان دیدارشان نبود اما ما این وقت را گذاشتیم و به این روستای دور آمدیم تا از مشکلات شان کاسته شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند