منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۵
شناسه خبر: 193897
گروه :خبر
IMG11335840

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان گفت: ارتقای سه نشریه گامبرون، بندر و صدف از سوی هیأت نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قطعی و مورد تصویب قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خانه فرهنگ و هنر استان هرمزگان، علیرضا درویش نژاد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان گفت: نشریه گامبرون به مدیر مسئولی و صاحب امتیازی علی تیماس و سر دبیری علی اکسیر که از سال 1382 به صورت سه شماره در هفته چاپ می گردید و در جلسه هیأت نظارت بر مطبوعات وزارت پس از بررسی عملکرد با روزنامه شدن گامبرون از تاریخ 4/3/94 موافقت گردید و می تواند به صورت همه روزه چاپ و در سطح استان منتشر می شود.

وی اضافه کرد: هفته نامه بندر به مدیر مسئولی و صاحب امتیازی کامران حسین پور و سر دبیری کامبیز حسین پور که به صورت هفته نامه از سال 87 منتشر می شد به دو هفته نامه ارتقاء پیدا کرد و می تواند به صورت منطقه ای در گستره کرمان، فارس، یزد و کهکیلویه و بویر احمد توزیع شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان اظهار داشت: دو نشریه صدف به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی عبدالمجید دلشاد و سر دبیری حسین فریدونی که از سال 81 به صورت دو هفته نامه منتشر می شد نیز به هفته نامه ارتقا و گستره توزیع آن به صورت منطقه ای در استان های فارس، بوشهر، خوزستان و سیستان و بلوچستان خواهد بود.

درویش نژاد ضمن آرزوی توفیق و سربلندی برای مطبوعات استان هرمزگان اذعان کرد: تلاش در جهت پیشرفت حوزه رسانه و مطبوعات از برنامه های مهم اعلام شده بود و بر اساس رأی زنی های به عمل آمده و طبق عملکرد نشریات و روزنامه ها ارتقای سایر مطبوعات نیز در حال پیگیری می باشد.

وی ضمن تأکید بر اهمیت جایگاه مطبوعات در آگاهی بخشی به جامعه گفت: تعامل حوزه مطبوعات و رسانه با اداره کل در سطح بسیار مطلوب و به دور از هرگونه تنش است و با اعتمادی که از سوی دو طرف حاکم است نوید بخش آینده ای درخشان را در این حوزه پیش از گذشته شاهد خواهیم بود.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند