منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۲
شناسه خبر: 217717
گروه :خبر
13940614000138_PhotoA

سخنگوی ارتش یمن اعلام کرد که دولت امارات به کشته شدن ۴۵ نفر از سربازان این کشور به دست نیروهای یمنی اعتراف کرده است، اما تعداد واقعی کشته‌ها بیش از ۷۵ نفر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سخنگوی نظامی ارتش یمن در پی اعتراف ارتش امارات به کشته شدن 45 نفر از سربازان این کشور، اعلام کرد که تعداد کشته‌ها بیش از 75 نفر است.

«شرف غالب لقمان» سخنگوی ارتش یمن افزود: شهرهای «ابها»، «جده» و «ریاض» عربستان از اهداف مشروع ما هستند.

امارات روز گذشته اعلام کرد که در حملات موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به زاغه مهمات در منطقه «الصافر» واقع در شرق یمن، دست کم 45 نظامی اماراتی کشته شدند.

امارات در حالی سه روز عزای عمومی در پی کشته شدن نظامیان خود در استان مارب یمن اعلام کرده که براساس گزارش سازمان های بین المللی، بیش از چهار هزار یمنی از جمله چندین زن و کودک از ششم فروردین ماه امسال در نتیجه محاصره دریایی، زمینی و هوایی و به دنبال حملات نیروهای ائتلاف سعودی کشته و هزاران نفر دیگر زخمی شدند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است