منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۳
شناسه خبر: 267808
گروه :خبر
13940713000646_PhotoA

منابع امنیتی عراق از آزادسازی منطقه «السکران» شهرستان «حدیثه» واقع در غرب الانبار از دست داعش خبر دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، نیروهای ارتش عراق پس از درگیری با عناصر تروریستی تکفیری داعش در منطقه «السکران» واقع در شهرستان حدیثه در غرب الانبار موفق شدند این منطقه را بازپس بگیرند.

پایگاه خبری «عربی 24» به نقل از یک منبع وابسته به فرماندهی عملیات الجزیره و البادیه گزارش داد که نیروهای عراقی منطقه السکران را امروز(دوشنبه) آزاد کردند و در این عملیات تعدادی از تروریست ها کشته و زخمی شدند.

سرهنگ احمد مخلف گفت: نیروهای عراقی پس از پاکسازی این منطقه پرچم عراق را بر بالای یکی از ساختمان های منطقه نصب کردند.

مرکز فرماندهی عملیات مشترک عراق امروز(دوشنبه) اعلام کرد که ساختمان اداره امنیتی استان الانبار واقع در مرکز الرمادی از دست عناصر تروریستی تکفیری داعش آزاد شد.

فرماندهی عملیات مشترک ارتش عراق در بیانیه ای از ساکنان دو منطقه «الصوفیه» و «السیجاریه» واقع در شرق الرمادی خواست تا 48 ساعت دیگر این دو منطقه را ترک کنند و در مجتمع ساختمان های دولتی شهر  و یا نزدیکترین منطقه امنیتی مستقر شوند.

ارتش عراق، امروز (دوشنبه) اعلام کرد که منطقه «الشاعی» در شمال منطقه «حدیثه» در استان «الانبار» را آزاد کرده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است