منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۶
شناسه خبر: 267812
گروه :خبر
13940318000749_PhotoA

مرکز فرماندهی عملیات مشترک عراق از آزادسازی ساختمان اداره امنیتی استان الانبار واقع در مرکز الرمادی از دست داعش خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس،‌ مرکز فرماندهی عملیات مشترک عراق امروز(دوشنبه) اعلام کرد که ساختمان اداره امنیتی استان الانبار واقع در مرکز الرمادی از دست عناصر تروریستی تکفیری داعش آزاد شد.

پایگاه اینترنتی شبک الحره گزارش داد که نیروهای عراقی پس از آزادسازی ساختمان امنیتی پرچم عراق را بر بالای آن نصب کردند.

فرماندهی عملیات مشترک ارتش عراق در بیانیه ای از ساکنان دو منطقه «الصوفیه» و «السیجاریه» واقع در شرق الرمادی خواست تا 48 ساعت دیگر این دو منطقه را ترک کنند و در مجتمع ساختمان های دولتی شهر  و یا نزدیکترین منطقه امنیتی مستقر شوند.

بر اساس این گزارش، نیروهای عراقی صدها نفر از غیرنظامیانی را که از سوی داعش در این دو منطقه تحت محاصره قرار داشتند را آزاد کردند.

در همین حال، «سامی کاظم العارضی» فرمانده عملیات ویژه سرویس مبارزه با تروریسم اعلام کرد که 635 غیرنظامی عراقی به اردوگاه الحبانیه در شهر الخالدیه واقع در شرق الرمادی منتقل شدند.

نیروهای عراقی مجتمع ساختمان های دولتی در الرمادی را اواخر ماه گذشته بازپس گرفتند اما درگیری ها با عناصر تروریستی در چندین منطقه حومه آن همچنان ادامه دارد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی