منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۹
شناسه خبر: 297193
گروه :خبر
13941119000269_PhotoA

نیروهای ارتش و دفاع مردمی سوریه توانستند سلسله کوههای مشرف به شهر «تدمر» در استان «حمص» را از تروریست‌های داعش باز پس گیرند.

 به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، نیروهای ارتش و داودطلب مردمی موسوم به نیروهای «دفاع مردمی» پس از درگیری‌های چند روزه و سخت با تروریست‌های داعش توانستند سلسله کوههای مشرف به شهر باستانی و تاریخی «تدمر» (پالمیرا) را به طور کامل پاکسازی کنند.

با پاکسازی این کوهها، مقدمات عملیات آزادسازی شهر تدمر نیز فراهم شده است.

 در این عملیات، نیروهای سوری مین‌ها و بمب‌های کاشته شده در این مناطق را خنثی کردند و همچنین تعداد زیادی از تروریست‌های داعش نیز کشته شدند.

روز گذشته (سه شنبه) نیز هلی کوپترهای ارتش سوریه پایگاههای داعش در این منطقه را بمباران کرده بودند.

پیش از این نابودی و تخریب آثار باستانی و مجسمه‌های شهر تدمر توسط تروریست‌های داعش خبرساز شده بود.

از سوی دیگر نیروهای ارتش سوریه توانستند در شهرک «خراب الشحم» در شمال غرب استان «درعا» در جنوب سوریه، با حمله به پایگاههای گروهک «لواء شهداء یرموک» (وابسته به داعش) ماشین آلات جنگی آن‌ها را نابود کنند.

در غرب «درعا» و در منطقه «تل المجموع» نیز تروریست‌های جبهه النصره به کشته شدن «طارق مزعل» مسئول نظامی این گروه تروریستی در جنوب سوریه اقرار کردند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور