منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۵
شناسه خبر: 204908
گروه :خبر
13940501000339_PhotoA

نیروهای ارتش سوریه حمله عناصر مسلح به شهر «درعا» را از چهار محور خنثی کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، عناصر تروریستی و نیروهای ارتش سوریه امروز(پنجشنبه) در مناطق مختتلف درعا از جمله «النعیمه»، «الیادوده»، «تل زعتر» به شدت با یکدیگر درگیر شدند.

در این درگیری، ده‌ها نفر از عناصر تروریستی کشته و چندین نفر دیگر نیز بویژه در محور تل الزعتر کشته شدند.

ارتش سوریه همچنین تانک عناصر مسلح در اطراف منطقه جنوبی الیادوده را منهدم کرده و سرنشینان آن را به هلاکت رساند.

نیروهای سوری همچنین پایگاه «تاو» عناصر مسلح و سلاح و مهمات آنها در ریف درعا را منهدم کردند.

خبر دیگر از سوریه اینکه، ارتش سوریه و رزمندگان حزب‌الله لبنان دو تونل را در الزبدانی منفجر کردند. این دو تونل شعبه‎هایی از تونلی هستند که چند روز پیش منفجر شد.

این تونل از دشت الزبدانی تا منطقه مضایا ادامه دارد و افراد مسلح از آن برای تردد و نقل و انتقال تجهیزات استفاده می کنند.

ارتش سوریه با کنترل همه ورودی های مشرف به جنوب الزبدانی، زمینه گسترش عملیات نظامی در این منطقه و قطع ارتباط تروریست‌ها در الزبدانی و القلمون یا لبنان را فراهم کرد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی