منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۴۸
شناسه خبر: 353471
گروه :خبر
download-1
 

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش :

ارتش بازوی توانمند نظام است

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه ارتش بازوی توانمند نظام است، گفت: آنچه در جنگ تحمیلی گذشته است چیزی جزء تکلیف مداری و مدیریت مرجعیت دینی نبوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛دریادار حسین آزاد فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در جمع خبرنگاران با اشاره به اهداف کنونی دشمنان که بی‌هویت کردن نسل امروز است، گفت:  ما باید جوانان را از اهداف شوم دشمنان آگاه سازیم.

وی افزود:باید جوانان امروز بدانند که چه داشته‌هایی دارند و این داشته‌های معنوی و اعتقادی ماست که دشمن را هدف خود قرار داده است.

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش اظهار کرد: آنچه در جنگ  تحمیلی گذشته است  چیز جزء بر تکلیف مداری و مدیریت مرجعیت دینی نبوده و در اولین نبرد امام دشمن را تحقیر کرد و به عنوان دزد سنگ انداز معرفی نمود و فرمود  بروید پاسخ شان دهید و این  تکلیفی برای رزمندگان اسلام در جنگ  شده بود.

وی افزود:ارتشی که در آن دوره حفظ منافع رژیم صهیونیستی و استکبار تاسیس شده بود اما با مرجعیت و بدنه ارتش مسلمانان بودند با تاسیس انقلاب اسلامی  ارتش ایران خیلی سریع به انقلاب پیوست.

دریادار آزاد تصریح کرد: ارتش در اوایل انقلاب وارد نبرد با نیروهای مسلح رژیم بعثی شد در یک سال نخست جنگ توانست راهبرد سریع دشمن را مسکوت و با شکست مواجه کند و زمان برای سازماندهی دفاع همه جانبه بخرد.

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش بیان کرد: ارتش در دفاع به صورت همه جانبه تلاش می کرد که نمونه های بارز آن را  آموزش دادن نیرهای مردمی در جنگ، کند کردن و تثبیت هجوم سراسری دشمن، جلوگیری از سقوط آبادان و تحمیل نخستین شکست راهبردی دشمن در دریا از اقدامات موثر ارتش در سال های نخست جنگ تحمیلی بوده است.

وی افزود:استکبار جهانی یک سال بعد از جنگ تحمیلی و پس از ارتحال امام(ره) بوده و دشمن با بیست سال سرمایه گذاری در سال 88 توانست فتنه را ایجاد کند و مردم ملت ایران با درایت مقام معظم رهبری و اتحاد و همدلی ملت ناکام ماند.

دریادار آزاد با اشاره به اینکه امروزه در جمع نیروهای مسلح خود همه اختیارات خود متعلق به خودمان است گفت: اگر امروز ناوشکن جماران ساخته دست متخصصان توانمند بومی استان هرمزگان سینه دریاها را می شکافد، بیانگر توانمندی داخلی و بدون وابستگی خارجی است.

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش تصریح کرد:  نیروی دریایی ارتش در دوران دفاع مقدس با حمله به سکوهای البکر و الامیه، اقتصاد عراق را مختل و با اسکورت 10 هزار کشتی، اقتصاد کشور را نیز مدیریت کرد و امروز نیز نیروی دریایی با حضور در آب های آزاد  در سه هزار کیلومتر دورتر از مرزهای کشور به جهانیان  قرار گرفته است.

دریادار آزاد خاطر نشان کرد: با برگزاری رژه بزرگ ملی در بندرعباس ، رژه بزرگ دریایی با حضور شناورهای سطحی و زیرسطحی ارتش، سپاه، مرزبانی و نیروهای مردمی در آب های ساحلی بندرعباس برگزار می شود .

انتهای پیام/ش

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی