منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۱
شناسه خبر: 218001
گروه :خبر

سرتیپ شرف غالب لقمان سخنگوی ارتش یمن گفت: در صورت تداوم تجاوز عربستان به یمن نیروهای مقاومت مردمی شهرهای ابها، جده و حتی ریاض عربستان را هدف قرار خواهند داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، سرتیپ لقمان با اشاره به حملات موشکی یمن به انبار اسلحه وکشته شدن 60 تن از نیروهای متجاوز گفت: ارتش یمن حرفه ای وبه خوبی آموزش دیده است وامکانات زیادی دارد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری المسیره ،وی تاکید کرد در صورت عدم توقف تجاوز عربستان به یمن از امکانات خود برای حمله به شهرهای ابها وجده واز آنجا به ریاض استفاده می کنیم.
لقمان افزود: علی رغم وارد آمدن خسارت به ارتش یمن همچنان از امکانات بسیاری برای دفاع از یمن برخوردار است.
نیروهای مقاومت مردمی طی روزهای اخیر با حملات موشکی به خاک عربستان خسارت زیادی به مواضع نظامی عربستان ودیگر نیروهای اماراتی وبحرینی متجاوز وارد ساختند.
عربستان در ائتلاف با 9 کشور عربی منطقه به جز عمان و همراهی آمریکا از ششم فروردین سال جاری حملات گسترده ای را علیه یمن، آغاز کرد تا عبد ربه منصور هادی رییس جمهوری مستعفی و فراری این کشور را به حاکمیت بازگرداند و از قدرت گرفتن جنبش مردمی انصارالله که امنیت شهرهای یمن را در اختیار دارد، جلوگیری کند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است