منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۸
شناسه خبر: 362485
گروه :خبر
950727bbbbb

امام جمعه شهرستان حاجی آباد ارتباط اولیاء با مدرسه را زمینه ساز رشدو کمال دانش آموزان دانسته و بیان داشت : همدلی و همراهی اولیاء دانش آموزان با برنامه های تربیتی و اموزشی مدارس است که راه را برای رشد همه جانبه دانش آموزان فراهم می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم حاجی آباد، امام جمعه حاجی آباد گفت :همدلی و همراهی اولیاء دانش آموزان با برنامه های تربیتی و اموزشی مدارس است که راه را برای رشد همه جانبه دانش آموزان فراهم می کند.
حجت الاسلام مختاری بیان داشت : ارائه الگوهای مناسب از طرف خانواده و مدرسه و عدم تناقض در آموزش و تربیت خانه و مدرسه است که دانش اموز را به کمال می رساند.وی از اولیاء حاضر در این همایش خواست : همکاری و ارتباطی نزدیک و مستمر با مربیان فرزندان خود در مدارس داشته باشندتااز این ارتباط ارزشمند نسلی مومن ، انقلابی وکوشا تحویل جامعه نمائیم.
مشاور اجرایی مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان از دیگر سخنرانان در این همایش از آموزش و پرورش به عنوان نهادی دولتی مردمی نام برده و بیان داشت : برای تحقق اهداف آموزشی و تربیتی ،حضور مردم در کنار مدارس امری ضروری می باشد.
دکتر درویشی افزود : برای ارائه مطالب تربیتی و اموزشی به دانش آموزان آگاهی از روحیات و مشکلات عاطفی و جسمانی آنان امریست اجتناب ناپذیرکه این اگاهی با ارتباط مستمر و نزدیک خانواده با مدرسه ممکن خواهد بود.
در انتهای این مراسم مدیر آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در خصوص انجمن اولیاءو مربیان مدارس ارائه نمود.
همایش انجمن اولیاء و مربیان با حضور امام جمعه شهرستان ، مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان و همچنین روسای ادارات شهرستان و اولیاء دانش آموزان در محل سالن اجتماعات شهید مجید حسن زاده این شهرستان برگزارشدلازم به ذکر است در انتهای این مراسم از انجمن های برتر مدارس تجلیل به عمل آمد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد آمریکا با نقض برجام بار دیگر دشمنی خود با ایران را اثبات کرد / استکبار بداند که برجام برای ما مقدس نیست/ وادادگی دولت با عزت انقلاب اسلامی سازگاری ندارد اگر برجام را نقض کنند آن را به آتش می کشیم/ تربیت دانشجوی انقلابی در دانشگاه ها یک ضرورت است افزایش ۲۰ درصدی سهم حمل و نقل ریلی/ رشد ۸۲ درصدی تخلیه و بارگیری کانتینری در هرمزگان شهدا مدافعان همیشگی انقلاب اسلامی ایران هستند/ حضور شهیدان گمنام در سواحل نیلگون خلیج فارس نشان دهنده ثبات و امنیت است امام رضا(ع) در ایران باعث تقویت پیوند بین امت با ولایت شده است/ علمای اهل سنت امام رضا(ع) را معدن علم و عرفان می دانند تشییع پیکر ۲ شهید گمنام در بخش بندزرک+ تصاویر شهدای گمنام را شهدای خوشنام بنامیم/ مردم ایران در راه انقلاب ثابت قدم مانده اند نگرانی مردم بشاگرد از بی توجهی مسئولان /برخی مایل نیستند بشاگرد امام جمعه داشته باشد ایران نقطه عطف جهان اسلام است/ بدترین نقض حقوق بشر در آمریکا رخ می دهد/ داعش برگرفته از پلیس آمریکا است