منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۶
شناسه خبر: 269094
گروه :خبر
13920922000357_PhotoA
 

در کمتر از ۱۳ ساعت

اراذل و اوباش نارمک دستگیر شدند

تعدادی از اراذل و اوباش شرق تهران که دیشب در محدوده نارمک اقدام به عربده‌کشی و ایجاد مزاحمت برای شهروندان کرده بودند، دستگیر شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، شب گذشته تعدادی از اوباش شرق تهران در محدوده کلانتری نارمک اقدام به عربده کشی و ایجاد مزاحمت برای ساکنان محل کرده بودند که در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مأموران در محل حاضر شدند.

این افراد همچنین در درگیری خود، خودروی برخی ساکنان محل را نیز تخریب کرده و تا قبل از حضور پلیس متواری شده بودند که تیم ویژه از مأموران به دستور فرماندهی انتظامی پایتخت رسیدگی فوری به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

براساس گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت، مأموران در کمتر از 13 ساعت همه عوامل این نزاع را شناسایی و دقایقی پیش آنان را دستگیر کردند که تحقیقات از آنان ادامه دارد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور