منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۹
شناسه خبر: 304106
گروه :خبر
13950123000810_PhotoA

جانشین ولیعهد عربستان و پادشاه اردن بار دیگر با تکرار ادعاهای ضد ایرانی خود تهران را به دخالت در امور داخلی کشورهای دیگر متهم کرده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «محمد بن سلمان» وزیر دفاع و جانشین ولیعهد عربستان و «ملک عبدالله دوم» پادشاه اردن با متهم کردن ایران به دخالت در امور داخلی کشورهای منطقه، ادعاهای خود علیه این کشور را تکرار کردند.

محمد بن سلمان و ملک عبدالله دوم در نشست امروز خود در امان مدعی شدند که سیاست های ایران در امور کشورهای منطقه مداخله‎جویانه است و منجر شعله ور شدن آتش فتنه و درگیری در منطقه می شود.

دو طرف سعودی و اردنی همچنین در خصوص همکاری دوجانبه در مسایل مختلف از جمله سرمایه گذاری در زمینه انرژی و اورانیوم بحث و تبال نظر کردند.

ادعاهای جانشین ولیعهد عربستان و پادشاه اردن در حالی تکرار می شود که کشورشان از حامیان اصلی تروریسم در منطقه بویژه در سوریه و عراق محسوب می شوند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است