منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۴۵
شناسه خبر: 363221
گروه :خبر
%d9%82%d9%82%d9%82%d9%82-copy

به همت و تلاش محقق و پژوهشگر هرمزگانی کتاب ادبیات اقلیمی هرمزگان برای دانش آموزان متوسطه در مدارس استان تدریس می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سهراب سعیدی مولف کتاب ادبیات اقلیمی هرمزگان  اظهار داشت:این کتاب با مقدمه دفتر تالیف وزارت آموزش و پرورش به چاپ رسیده است.

وی افزود:تالیف کتاب ادبیات اقلیمی هرمزگان پس از سه سال تلاش در نخستین روزهای آبان ماه سال جاری به چاپ رسید.

سعیدی گفت:این کتاب مورد استفاده دانش آموزان هرمزگان قرار می گیرد و برای دروس آزاد ادبیات متوسطه اول و دوم تدوین شده است.

محقق و پژوهشگر میناب در بخش دیگری از این گفت و گو، اظهار داشت:پس از سال ها تلاش و پیگیری موفق شدم کتاب جامع فرهنگ هرمزگان را که شامل 600 صفحه است به چاپ برسانم.

سعیدی متولد 1358 در میناب و دارای کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی است و از وی تاکنون مقاله و کتاب های فراوانی در زمینه ادبیات فارسی و فرهنگ عامه هرمزگان به چاپ رسیده است.

%d9%82%d9%82%d9%82%d9%82-copy

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
توقیف یک فروند شناور و کشف ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کیش ذلت گاهی از جانب مسئولین به مردم کشور تحمیل می شود/ دولت باید به فکر چرخاندن چرخ های اقتصاد باشد از هنجار شکنی دانشگاه با اجرای موسیقی زنده تا برخورد توهین آمیز با مسئول بسیج علوم پزشکی قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد رزمایش بیست هزار نفری مدافع حرم در هرمزگان برگزار می شود تکیه بر توان داخلی رمز موفقیت در عرصه دفاع است/ تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگوست تردد بیش از ۴۰۰هزار خودور سنگین در محور بندر شهید رجایی به بندرعباس ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست /انتهای لیبرالیسم آزادی اخلاقی و اجتماعی است/ مذاکرات،دستاورد شهدای هسته ای را از چنگمان درآورد سواحل مکران ما را به چهارگوشه جهان وصل می کند/ احداث بزرگترین موج شکن کشور در جاسک توسط ارتش درمان به موقع ایدزعامل مهم کنترل بیماری در جامعه است / وجود ۱۰۰ هزار فرد مبتلا به ویروس ایدز ناشناس در کشور