منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۹:۰۸
شناسه خبر: 266559
گروه :خبر
توپ فوتبال 3

تیم فوتبال اتحاد رودان با وجود یک بازی خوب و قابل قبول مقابل حریف و امتیاز میزبانی، در آخر نتوانست از پس تیم خلیج فارس میناب بربیاد و نتیجه با حساب یک بر صفر به تیم میهمان واگذار کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛ در ادامه ناکامی های تیم فوتبال اتحاد رودان در لیگ برتر فوتبال هرمزگان دیروز جمعه ۱۸آذر، نماینده شهرستان رودان نتوانست از پس حریف خود بربیاد و نتیجه را با حساب ۱ بر صفر به تیم حریف یعنی خلیج فارس میناب واگذار کرد تا شکستی دیگر در این رقابتها در کارنامه خود به ثبت برساند.

 

تیم فوتبال اتحاد رودان با وجود یک بازی خوب و قابل قبول مقابل حریف و امتیاز میزبانی، در آخر نتوانست از پس تیم خلیج فارس میناب بربیاد و نتیجه با حساب یک بر صفر به تیم میهمان واگذار کرد.

 

تیم اتحاد با این ناکامی، چهارمین شکست خود را دراین رقابتها تجربه کرد در مجموع ۵ بازی، با ۳ امتیاز همچنان در جدول رقابتها دهم است.

 

این نتایج و جایگاه در جدول برازنده تیم ریشه دار و باسابقه اتحاد رودان نیست و مسئولین باشگاه و مربیان باید در آینده تدابیر بهتری برنامه ریزی کنند و شرایط خوبی را برای تیم فراهم کنند.

 

تیم خلیج فارس میناب با این برد در مجموع ۵ بازی  با ۱۵ امتیاز، جایگاه خودش را در صدر جدول تثبیت کرد و تیم ستارگان بستانو با ۲ امتیاز کمتر در جایگاه دوم این رقابتها قرار دارد.

 

۵۶-۲۶۹x300

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است