منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۴
شناسه خبر: 337705
گروه :خبر
13950418000033_PhotoA

موج اعتراضات به تبعیض نژادی در آمریکا همچنان ادامه دارد و رسانه‌ها از سرکوب معترضان به دست پلیس در نقاط مختلف این کشور خبر می‌دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، در حالی که اعتراضات به تبعیض نژادی در آمریکا همچنان ادامه دارد، رسانه‌ها از ادامه درگیری‌های پلیس با معترضان خبر می‌دهند.

به دنبال کشته شدن دو جوان سیاه پوست توسط نیروهای پلیس آمریکا و انتشار تصاویر مربوط به آن، شهرهای مختلف آمریکا بار دیگر به صحنه اعتراضات به تبعیض نژادی تبدیل شده است.

به دنبال درگیری‌ها پس از کشته شدن دو سیاه پوست در آمریکا، خبرهایی از درگیری مسلحانه بین برخی افراد با نیروهای پلیس مخابره شده؛ درگیری‌هایی که به کشته شدن 5 افسر پلیس در دالاس انجامیده است.

از شهرهای دیگر هم خبر رسیده که حداقل سه افسر پلیس آمریکا در تیراندازی افراد مسلح زخمی شده‌اند.

همچنین از شهر سنت پال در ایالت مینه سوتا هم خبر رسیده که تظاهرات علیه تبعیض نژادی سبب تنش و درگیری معترضان و نیروهای پلیس شده است.

به گزارش رسانه‌های آمریکایی، به دنبال مقابله معترضان با سرکوب پلیس در سنت پال 4 تن از نیروهای پلیس زخمی شدند.

البته رسانه‌های آمریکایی تاکنون درباره اینکه چه تعداد از معترضان در این درگیری‌ها زخمی یا بازداشت شده‌اند، خبری مخابره نکرده‌اند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است