منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۸
شناسه خبر: 271444
گروه :خبر
13941101000079_PhotoA

اعتراضات مردمی در زادگاه شیخ نمر که ماه گذشته در عربستان اعدام شد، ادامه دارد و مردم شب گذشته در تجمعی برای وی شمع روشن کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، مردم شهر «العوامیه» در استان «قطیف» در منطقه «شرقیه» عربستان همچنان اعتراض‌های مسالمت‌آمیز خود به حکومت سعودی را ادامه می‌دهند.

از زمانی که شیخ نمر باقر النمر، روحانی مبارزه و منتقد عربستانی در 12 بهمن اعدام شد، اعتراضات در شرق عربستان آغاز شده است.

چهارشنبه‌شب (دیشب) شهر العوامیه شاهد تجمع شماری از مردم تحت عنوان «پیروزی خون بر شمشیر» بود که در آن با شیخ شهید نمر و دیگر شهدای شرق عربستان و خانواده‌های شهداء تجدید بیعت شد.

این تجمع در العوامیه در مجاورت درمانگاه و از ساعت 20 برگزار شد و مردم برای شیخ نمر و دیگر شهداء شمع روشن کردند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است