منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۲
شناسه خبر: 178909
گروه :خبر
image222355

کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد گفت: اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد پیشتاز در برنامه های قرآنی شهرستان در سال گذشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ،امیر حسین مرادپور دهنوی در گفتگو با خبرنگار پیارم با ارائه گزارشی از عملکرد قرآنی این اداره در سال ۹۳ گفت:اداره تبلیغات اسلامی تا کنون ۵خانه قرآنی شهری،۱۳خانه قرآنی روستائی و ۲ موسسه قرآنی تحت پوشش دارد که در این مراکز قرآنی دوره های روخوانی،روانخوانی،مفاهیم،حفظ و پیش دبستانی برگزار می‌شود.
وی به آمار گواهینامه های قرآنی صادره از سوی دارالقرآن اداره کل در سال۹۳ اشاره و افزود:در سال۹۳تعداد450 گواهینامه صادر شد که ۱۰۵گواهینامه ویژه دوره های تفسیرکارکنان دولت و مابقی دوره های روخوانی و روانخوانی ومفاهیم مراکز قرآنی بوده است.
مرادپور همچنین به برگزاری دوره های جزءخوانی در ماه مبارک رمضان اشاره و افزود:۱۳۰۰نفر در این مجالس شرکت کردند که ۱۱دوره از مجالس ویژه خواهران و ۶مورد ویژه برادران بوده است.کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد تصریح کرد:در طرح نهضت آموزی قرآن کریم و1448 در تابستان گذشته نیز ۷۰۰نفر شرکت داشتند.
مرادپوردهنوی برگزاری دو جلسه هم اندیشی با مدیران خانه های قرآنی،بازدید حیدری بازرس سازمان دارالقرآن کشور از مراکز قرآنی،بازدید بازرس موسسه احسن الحدیث از مراکز قرآنی و بازدیدهای متعدد رئیس و کارشناس قرآنی این اداره را از جمله بازدیدها در سال۹۳ عنوان کرد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان