منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۱
شناسه خبر: 188833
گروه :خبر
اسدی-کریمی-300x200

نصرالله کریمی پژوهشگر تاریخی پارسیان ارشاد را خانه دوم هنرمندان و پژوهشگران دانست و بر لزوم همکاری با مجموعه فرهنگی شهرستان تأکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر ،صبح امروز پژوهشگر تاریخی پارسیان با مراجعه به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان از این اداره بازدید کرد.

کریمی در این دیدار گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رسالت خطیری به دوش می‌کشد و لزوم برنامه ریزی و استفاده از خرد جمعی در پیش‌برد اهداف بسیار مهم است.

چهره فرهنگی پارسیان خاطر نشان کرد: هجمه‌های تبلیغاتی دشمنان در سال‌های اخیر مضاعف شده است لذا به تناسب آن نیز باید فعالیت کرد.

کریمی تصریح کرد: شهرستان پارسیان از ظرفیت‌های خوب پژوهشی برخوردار است و این موضوع لزوم کنکاش و پژوهش را در شهرستان دوچندان می‌کند.

کریمی در این دیدار ضمن تقدیر از حمایتهای اداره فرهنگ و ارشاد پارسیان گفت: این اداره بعد از بازنشستگی و پرداختن به موضوعات پژوهشی به خانه دوم من تبدیل شده است.

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی