منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۵ دی ۱۳۹۴ - ۹:۲۶
شناسه خبر: 259070
گروه :خبر
1239148
 

گفتگو/مدیر کل سازمان تبلیغات هرمزگان:

اخلاق اسلامی مهم ترین ملاک برای یک نماینده است

مدیرکل تبلغات اسلامی استان هرمزگان گفت:اخلاق اسلامی مهم ترین ملاک برای یک نماینده خوب است و اگر اخلاق خوب اسلامی نداشته باشند توانایی دفاع از ارزش های دینی و اسلامی در دوره نمایندگی را ندارد.

سید شکرالله زندوی ، مدیر کل تبلیغات اسلامی  استان هرمزگان در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به نزدیک بودن انتخابات گفت: سازمان تبلبغات برای امور تبلیغاتی داوطلبان انتخابات نقشی ندارد و این نقش در دست فرمانداری ها و سازمان اطلاع رسانی است.

وی افزود:نقش ما برای تبلیغات و اطلاع رسانی مردم برای حضور گسترده بیان معیارها و ارزش ها نمایندگان است .

مدیر کل تبلیغات اسلامی اظهار کرد:یک نماینده خوب باید ملاک های از جمله قبول اصل نظام جمهوری اسلامی و نه تنها ولایت فقیه باید سید علی خامنه ای را قبول و اعتقاد داشته باشد.

زندوی تصریح کرد: پایبندی به ارزش های دینی و وعده های باید داده شوند که عملی شود و اگر مردم ببینند که با توجه به بعضی از وعده های داوطلبان اعتماد  مردم را از بین می برند .

وی افزود:نمایندگان باید ظرفیت های اقتصادی را در نظر بگیرند و گاهی تعدادی از افراد به روستاها می روند و با وعده های که شاید امکان آن را ندارند می دهند که این وعده ها خلاف دین است و باید رعایت کنند.

مدیر کل تبلغات اسلامی تاکید کرد:باید به بعضی از ریخت و پاش های که برخی از افراد انجام می دهند توجه و بررسی شود که این مبالغ از کجا دریافت می شود با توجه به اینکه این ریخت و پاش اگر از افرادی ساپورت می شود نباید صورت پذیرد به دلیل اینکه همین افراد در آینده از نمایندگان توقعات بسیاری را خواهند داشت.

زندوی خاطر نشان کرد: اخلاق اسلامی یکی از مهم ترین ملاک برای یک نماینده خوب است و اگر  اخلاق  خوب اسلامی نداشته باشند توانایی دفاع از ارزش های دینی و اسلامی در دوره نمایندگی را ندارد.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است