منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۶
شناسه خبر: 343640
گروه :خبر
IMG_7965

امام جمعه رودان گفت: اسلام همواره در کنار پرورش و قدرت جسم، به پرورش و قدرت روح توجه دارد و نباید فقط صرف ورزش کردن تلاش کنیم بلکه باید اخلاق دینی و اسلامی را سرلوحه ورزش خود قرار دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛حجت الاسلام و المسلمین سیدمهدی تاجزاد، امام جمعه رودان در دیدار با سرپرست اداره ورزش و جوانان رودان با اشاره به رابطه ورزش و اخلاق اسلامی، اظهار کرد: متأسفانه اخلاق دینی و اسلامی در محیط های ورزشی جوامع امروزی کم رنگ شده است، این ضعف یا انحطاط اخلاقی، در زمینه ورزش قهرمانی مشاهده می شود یک ورزشکار  پارتی دستگیر می شود، که نشان دهنده ورزش بدون اخلاق است.

وی افزود: اسلام همواره در کنار پرورش و قدرت جسم، به پرورش و قدرت روح توجه دارد و نباید فقط صرف ورزش تلاش کنیم بلکه باید اخلاق دینی و اسلامی را سرلوحه ورزش خود قرار دهیم.

امام جمعه رودان تصریح کرد: برگزاری مسابقات در ماه مبارک رمضان باید تبلیغ رمضان و تقوا باشد، این در حالی است که مسابقات جام رمضان اصلا بوی از رمضان ندارد، در واقع ضد رمضان است، متأسفانه این معضل نه فقط در رودان بلکه در کل کشور وجود دارد.

تاج زاد خاطرنشان کرد: پیش از هر چیز، ورزشکار باید باایمان باشد. نیرومندی، زمانی ارزشمند است که در مسیر الهی قرار گیرد و دوشادوش ایمان و تقوا حرکت کند. اگر این گونه نباشد ممکن است همین نیرو باعث ناهنجاری در زندگی فردی و اجتماعی شود.

 

 

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است