منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۸
شناسه خبر: 185002
گروه :خبر
1

امام جمعه رودان در دیدار با کارکنان جمعیت هلال احمر، اخلاص و آرامش را از ویژگی های بارز اعضای هلال احمر و داوطلبان این تشکل مردمی برشمرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از رودان نیوز، در چهارمین روز از هفته هلال احمر، پرسنل جمعیت هلال احمر شهرستان رودان با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

حجت الاسلام سیدمهدی تاجزاد امام جمعه رودان ضمن تبریک هفته هلال احمر، از تلاش های شبانه روزی پرسنل و داوطلبان این جمعیت تقدیر کرد و گفت: اعضا و کارکنان هلال احمر، نیروهای معتقد و مخلصی هستند که بدون هیچ گونه توقع در سخت ترین شرایط فعالیت می کنند و می توان گفت کارهایی که انجام می دهند کارهای خدایی است چون برای رفاه و نجات دیگران تلاش می کنند.

تاجزاد، سه ویژگی مهم را برای داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال احمر برشمرد و تصریح کرد: «تقویت آمادگی جسمانی»،  «اطلاعات و معلومات بالا» و «آرامش و انتقال آن به جامعه» از جمله ویژگی های مهمی است که اگر توأمان در یک امدادگر وجود داشته باشد، بی شک موفقیت را رقم خواهد زد.

امام جمعه رودان، اخلاص و آرامش را ویژگی بارز داوطلبان و پرسنل هلال احمر عنوان و خاطرنشان کرد: داوطلبان و پرسنل هلال احمر دارای اخلاص و آرامش خاصی هستند که این آرامش نشأت گرفته از رابطه قوی با پروردگار است.

نادر محمودی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رودان نیز در این دیدار، گزارشی از اهم فعالیت های هلال احمر شهرستان رودان در سال ۹۳ را ارئه کرد.

IMG_5486 IMG_5495 IMG_5496 IMG_54781

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی