منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۳
شناسه خبر: 228372
گروه :خبر
13940517000427_PhotoA

در پی بازداشت 9 معلم ایرانی در العین امارات، به معلمان ایرانی مدرسه ابوظبی نیز به دلیل نداشتن ویزای ابوظبی، اخطار داده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، چهارشنبه هفته گذشته 9 معلم ایرانی مدرسه دانش‌آموزان ایرانی در العین توسط پلیس امارات بازداشت شدند.

دلیل این اتفاق، نداشتن ویزای العین عنوان شده است؛ این در حالیست که معلمان ایرانی در حال حاضر دارای ویزای دبی هستند و تا کنون نیز با ویزای دوبی برای حضور در العین مشکلی ایجاد نشده بود و از سوی دیگر هم امارات از دادن ویزای العین به معلمان ایرانی خودداری کرده بود.

یک مقام مطلع با بیان اینکه به معلمان مدرسه ایرانی در ابوظبی نیز اخطار داده شده است، گفت: احتمال بازداشت این معلمان نیز وجود دارد به همین دلیل آنها امروز در مدرسه حضور نمی‌یابند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است سواحل نیازمند سیاستگذاری صحیح مدیران/مشکلات معیشتی مردم در سواحل بیانگرهدر رفت ثروت ملی است