منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۴
شناسه خبر: 247460
گروه :خبر
کارگران +اخراج+۱۰۰+کارگر+پونل+به+بهانه+انحلال_+کارفرما +فقط+۱۴+نفر+اخراج+کردیم

شرکت خدمات دریایی و بندری کاوه در اقدامی پنج نفر از نیروهای با سابقه خود را به بهانه تحریک کارکنان به اعتصاب و اعتراض به نحوه پرداخت حقوق اخراج کرد.

بابک محدث، نیروی اخراجی شرکت خدمات دریایی و بندری کاوه در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به 9 سال سابقه کار در این شرکت گفت:4سال از سالهای خدمت در این شرکت را مسئول حراست شرکت فعالیت داشتم که طی این سال ها شرکت کاوه حکم سازمانی مسئولیت ما را ابلاغ نکردند و حقوو و مزایای یک کارگر ساده دریافت می کردم.

وی اظهار کرد: چهار ماه پیش به دلیل دیرکرد و عدم پرداخت صحیح ،تمام پرسنل شرکت دست به اعتصاب زدند و نتیجه آن پرداخت به موقع و کامل حقوق کارکنان شد اما در پی آن پنج نفر از کارکنان به بهانه تحریک کارکنان به اعتصاب از شرکت اخراج شدند.

محدث با بیان اینکه هرپنج نفر نیروی اخراجی بیش از سال سابقه کار داشتند، افزود:شرکت کاوه به اداره کل بنادر و دریانوردی علت اخراج کارکنان را تعدیل نیروی کار اعلام کرده در حالی که نیروهای با سابقه اخراج شدند و افرادی که تنها دو ماه از ورودشان با کار نمی گذرد نگهداشته شدند.

وی تصریح کرد:در این اقدام شرکت کاوه مدیر حراست، مسئول شیفت حراست، مدیر روابط عمومی و معاون ترمینال صادرات با سابقه تجربه ای بیش از ده سال اخراج و نیرهای تازه کار جایگزین شدند.

محدث با اشاره به مدیریت قاسم رنجبریان در ناحیه شرکت کاوه بندرعباس یادآور شد: رنجبریان با نیروهای حراستی برای جلوگیری از تخلفات احتمالی همکاری می کرد اما با رفتن او از مجموعه تمام نیروهایی که با ایشان همکاری و ارتباط داشتند نیز اخرج شدند.
وی تصریح کرد: بیش از دو ماه از اخراج ما از کار می گذرد اما تاکنون شرکت با ما تصفیه حساب نکرده و پاسخگوی ما نمی باشند و حق و حقوق ما پرداخت نشده است.

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی