منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۵
شناسه خبر: 241252
گروه :خبر
elPress139404111354121435829052ir3_414x290

هفت نفر از نیروهای خدماتی مشغول در این اداره که همگی راننده ماشین های سبک و سنگین راهداری و نگهبان بوده ایم از کار اخراج شده و اداره کل راه و شهرسازی پاسخ گوی این افراد نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ محمد رئیسی  نماینده نیروهای اخراجی راه و شهرسازی سیریک در گفتگو  با خبرنگار آذینی گفت: بنده از 3 سال پیش تاکنون بعنوان راننده با پذیرش همه سختی ها در سرما و گرما علی رغم حقوق کم در اداره راه و شهرسازی مشغول خدمت بوده ام تا اینکه به دلایل نامعلوم و عدم نیاز اخراج شدم.

 

 

 

 
وی ابراز داشت: علی رغم اینکه راه و شهرسازی شهرستان به همه نیروها نیازمند می باشد و با اخراج هفت نفر ما نیروها هیچ نیروی خدماتی و حتی راننده ماشین های سنگین و سبک راهداری برای کوچک ترین کار راه و شهرسازی وجود ندارد باز هم همه ما را اخراج و اعلام عدم نیاز استان برای راه و شهرسازی سیریک جای تامل است.

 

 

 

 
رئیسی تصریح نمود: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 5 بار ما را اخراج و با واسطه و پیگیری فرماندار شهرستان با اداره کل دوباره جذب شدیم که در حال حاضر با گذشته 2 ماه از آخرین بار اخراج دوباره ما را اخراج کرده اند و کسی پاسخگوی ما نیست.

 

 

 
وی یادآور شد: بیش از 90 درصد جمعیت شهرستان در روستاها زندگی می کنند و تمام روستاهای شهرستان در هنگام بارندگی دچار خسارت و مسدودیت می شوند و حوزه راهداری شهرستان سیریک از بسیاری از شهرستان های استان بیشتر است.

 

 

 
رئیسی اضافه کرد: روزی که ما برای اشتغال و به کار گیری در اداره راه و شهرسازی بعنوان راننده استخدام شدیم برای دریافت خودروها سبک و سنگین هر کدام از راننده ها یک چک به مبلغ 50 میلیون تومان و یک نامه ضمانت کارمند رسمی به قسمت اموال و اداری مالی راه و شهرسازی استان برای شروع به کار تحویل داده ایم و حال بدون هیچ بهانه ای ما را اخراج می کنند.

 

 

 

 
نیروهای تعدیل شده راه و شهرسازی سیریک بیان کرد: از ابتدای به کار گیری ما نیروهای خدماتی که با حقوق 500 هزار تومان شروع شد و در حال حاضر که مشغول کار بوده ایم ماهیانه 850 هزار تومان حقوق دریافت می کردیم که علی رغم اینکه حقوق کم بود اما بصورت شبانه روزی مشغول فعالیت و خدمت بوده ایم و این هم جواب و مزد تلاش های شبانه روزی سرما و گرما ما برای خدمت بود.

 

 

 

 

یاور بحرینی ، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی گفت: شهرستان سیریک یکی از شهرستان های استان است که به لحاظ راهداری به نیروهای بیشتری برای خدمت رسانی نیازمند می باشد و در شرایط فعلی که شروع فصل کار اصلی راه و شهرسازی در بخش راهداری است عدم به کار گیری نیروهای خدماتی مشکلات حوزه راه را برای ما بسیار سخت و کار کردن را غیر ممکن می سازد.

 

 

 

 
بحرینی افزود: از مدیر کل محترم را و شهرسازی و فرماندار محترم شهرستان خواهشمندیم باتوجه به حساسیت حراست و نگهداری از راهها که بعنوان سرمایه ملی و جزء طرح ها و پروژه های زمانبر و پر هزینه برای دولت است ضرورت حراست از راهها بلکه بیشتر از احداث آنها باید مدنظر باشد تا از هدر رفتن سرمایه بین المال جلوگیری شود.

 

 

 
وی خاطرنشان کرد: راه و شهرسازی سیریک با همین نیروهای در بخش خدمات رسانی و راهداری هنوز با مشکلاتی روبروست چه رسد به اینکه همه آنها را اخراج کنیم و آن وقت واقعا کار کردن و خدمات رسانی بدون نیروی کار عملا غیر ممکن خواهد بود و فرقی با تعطیلی اداره نخواهد داشت.

 

 

 

 

 
انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است