منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۵
شناسه خبر: 358911
گروه :خبر
img_6871

امام جمعه رودان گفت: آمار اعلامی مدیران متخلف از سوی دولت با آمار مدیران دریافت کننده حقوق های نجومی، اختلاف فاحشی دارد، در این چند مدت هفت نوع آمار با تعدادی متفاوت از سوی دولتمردان ارائه شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به گنقل از رودان نیوز؛ حجت الاسلام سیدمهدی تاج زاد امام جمعه رودان در خطبه های عبادی سیاسی امروز شهرستان با اشاره به ویژگی های انسان با تقوا، اظهار کرد: انسان باتقوا نیاز به مال و یا کسی ندارد، از ناحیه خدا عزیز می شود، ویژگی تقوا اینست که بدون عشیره، مال و قبیله، انسان عزیز است.

تاج زاد با بیان اینکه اشرافی گری برخی مسئولین و کارگزاران نظام مایه ننگ جامعه اسلامی ایران است، افزود: این اشرافی گری در جامعه امروز ما موج می زند، مدیران سبقت پول از همدیگر می گیرند، ساده زیستی را مسخره می کنند و ریاکاری می پندارند، سفرهای میلیاردی به کیش، خوشگذرانی و برپایی جشن های اشرافی، چه خبره، بعضی ها متأسفانه خودشان را صاحب انقلاب می دانند.

امام جمعه رودان با انتقاد از کم کاری مسئولین در برخورد با مدیران دریافت کننده حقوق های نجومی، ادامه داد: چندین ماه از افشاء فیش های نجومی گذشته، اما برخوردی از سوی مسئولین ذیربط با متخلفان صورت نگرفته است، این درحالی است که مقام معظم رهبری در خطبه های نماز عید فطر، موضوع حقوق های نجومی را هجوم یه ارزشهای، و خیانت به آرمان های انقلاب دانستند و تأکید کردند باید هر چه سریعتر اموال بیت المال برگردانده شود، مدیران متخلف عزل و مجازات شوند.

وی اضافه کرد: آمار اعلامی مدیران متخلف از سوی دولت با آمار مدیران دریافت کننده حقوق های نجومی، اختلاف فاحشی دارد، در این چند مدت هفت نوع آمار با تعدادی متفاوت از سوی دولتمردان ارائه شده است.

تاج زاد همچنین گفت: هر سه قوه اعلام کردند در اسرع وقت با مدیران متخلف برخورد و برکنار می شوند اما تا الآن با تعداد کمی برخورد شده است.

وی تصریح کرد: خدای نکرده اعتماد مردم بخاطر وجود چنین مسائلی از جامعه سلب نشود، این مردم خون دادند و پای خون شهداء ایستاده اند و این نیست که هر کسی بخواهد هر تخلفی انجام دهد.

امام جمعه رودان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به استقبال کم اهالی رودان از سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن، ادامه داد: طبق گزارشی که توسط مسئولین به دست ما رسیده، شهرستان رودان در سرشماری اینترنتی، آخرین رتبه را در بین شهرستان های استان دارد، و این برای یک شهر ولایتمدار خیلی بد است، در حالیکه این کار دستور رهبری و نظر مراجع است.

حجت السلام تاج زاد با اشاره به قصد استکبار در کم رنگ کردن جلسات ابا عبدالله و ایام سوگواری، افزود: دشمنان به این نتیجه رسیده اند که اگر اشک بر امام حسین(ع) را شیعه بگیرند، همه چیز را گرفته اند و برای این کار برنامه ریزی می کنند و از طریق شبکه های ماهواره ای، انواع شک و شبهه را درباره قیام امام حسین(ع) در برابر کفر آن زمان را به جامعه اسلامی ایجاد می کنند.

خطیب نماز جمعه رودان تأکید کرد: در این اوضاع و شرایط زمانه امروز، باید هوشیار باشیم، در مداحی و اشعارمان به امام حسین(ع) و اسلام ضربه نزنیم، صرف اشک ریختن برای امام حسین(ع) کافی نیست، اگر فقط اشک بریزیم و بریم امام حسین(ع) را سال 60 دفن کردیم.

وی اضافه کرد: ما باید هدف قیام امام حسین را پیگیری کنیم، اشک با معرفت انسان را از فرش به عرش الهی می رساند.

امام جمعه رودان خاطرنشان کرد: در این شرایط که دنیا روی افکار و عقاید ما نقشه دارد، تکلیف ما عزاداری صرف نیست، مساجد نباید فقط به مداحی و گریه بسنده کنند، باید از وجود یک مبلغ دین بهره بگیرند.

انتهای پیام/پ

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر