منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۱
شناسه خبر: 265806
گروه :خبر
1

امام جمعه اهل سنت شهر سیریک گفت: رمز موفقیت در اسلام پاکی و صداقت است و دین یعنی همه امور و شئونات زندگی انسان ها در راستای رضایت خداوند متعال قرار گرفتن است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،شیخ عبدالعزیز افراز در خطبه های نماز جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک افزود: اگر در جامعه اسلامی همه اعضای آن اخلاص داشته باشند در آن جامعه هیچ گرفتاری ، گرسنگی و بدبختی وجود نخواهد داشت و جامعه یقینا رو به پیشرقت و تعالی خواهند رفت.
وی با بیان اینکه امروز متاسفانه در جامعه اسلامی ما بیشتر مردم دنبال تامین معیشت زندگی خود می باشند در صورتی که دنیا به فکر پیشرفت و ترقی است و ما از همه مسئولین خواستاریم با اهتمام و سعه صدر و تلاش بیشتر در راستای خدمت به مردم بویژه مردم شرق استان تلاش و کوششی وافر داشته باشند.
امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک گفت: اقدام رژیم آل سعود در به شهادت رساندن آیت الله شیخ نمر باقر المنر عالم برجسته جهان اسلام را به شدت محکوم می کنیم زیرا در اسلام و حکومت اسلامی این گونه حرکات شیطانی و اختلاف برانگیز ضمن برحذر داشتن به شدت محکوم است.
افراز خاطرنشان کرد: با توجه به در پیش بودن دو انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری همان گونه که رهبر فرزانه انقلاب اسلامی همه مردم و مسئولین را دعوت به وحدت همدلی و پرهیز از اختلاف و دو دسته می کند کاندیدها باید مدنظر داشته باشند سیاست زده نباشند تبلیغ کنند ولی علیه یکدیگر غیبت و تهمت نزنند زیرا سیاست وقتی در اختیار خدمت به مردم و جامعه باشد خوب و ارزشمند و در غیر اینصورت غلط و باطل است.
وی اظهار داشت: اختلاف در کشورهای اسلامی جز خوش خدمتی به دشمنان اسلام و در راس آنها رژیم غاصب و آدم کش صهیونیستی و امریکای جنایتکار نیست و امروز متاسفانه رژیم آل سعود با حاکمان جوان و بی تدبیری بیشترین اختلاف و دو دستگی در جهان اسلام بوجود آوردند که همه اینها قطعا به ضرر آنها و مردم مسلمان عربستان و دیگر ملت های مسلمان است.
امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک ابراز داشت: امروز دریا یکی از نعمت هایی است که خداوند متعال به مردم هرمزگان و شهرستان سیریک عطا فرموده و رزق و روزی این مردم از این نعمت بی کران الهی تامین می شود و وظیفه همه می باشد تا در حراست و حفاظت آن کوشا باشند.
وی در ادامه بیان کرد: چرا وقتی دریا یکی از راههای مهم امرار و معاش زندگی مردم است مسئولین شیلات و متولیان آن در بی تدبیری بدون درنظر گرفتن حق و حقوق مردم نسبت به آن بی تفاوت اند و با واگذاری آن به کشتی های غول پیکر نسل همه آبزیان دریایی را در معرض انقراض قرار می دهند و حق مردم را پایمال می کنند.
انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند