منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۵۵
شناسه خبر: 364719
گروه :خبر
img10273963
 

گفتگو/نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان:

اختلاس در صندوق ذخیره فرهنگیان شاه بیت تمامی تجاوزهای مالی است

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان افزود:اختلاس چندهزار میلیاردی از صندوق ذخیره فرهنگیان شاه بیت تمامی تجاوزهای مالی صورت گرفته است لذا مسئولان باید با نظارت دقیق و چشم های بیدار مانع از انجام حوادث تلخ و مفاسد اقتصادی شوند.

آیت الله نعیم آبادی، نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمزبا اشاره به موضوع اختلاس 8000میلیاردی در صندوق ذخیره فرهنگیان گفت:موضوع مفاسد اقتصادی مسئله ای است که بارها تکرار شده و در زمینه های مختلف اقتصادی شاهد اختلاس های میلیاردی از بیت المال و دارایی های مردم می باشیم.

نعیم آبادی فقدان نظارت را عامل شکل گیری مفاسد اقتصادی دانست و افزود:اختلاس چندهزار میلیاردی از صندوق ذخیره فرهنگیان شاه بیت تمامی تجاوزهای مالی صورت گرفته است لذا مسئولان باید با نظارت دقیق و چشم های بیدار مانع از انجام حوادث تلخ و مفاسد اقتصادی شوند.

وی تقوا را مانعی برای وقوع جرم و فساد دانست و اظهار کرد:مسئولان نظام بعد از ثابت شدن این جرم کلان باید برخود قاطع و ملموس با افراد خاطی انجام دهند تا مردم شیرینی اجرای قانون و برخورد با متخلفین را بچشند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با تاکید بر اینکه باید مانع از فرار اختلاسگران از کشور شد، تصریح کرد: با اقدام به موقع و نظارت مسئولان باید مانع از ایجاد بدبینی در جامعه و ضربه به اصالت نظام شد.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی پاک و مقدس است اما عملکرد مسئولان مناسب نیست، خاطرنشان کرد:مسئولان نظام باید از خواب غفلت بیدار شوند و با افرادی که در نظارت هایشان نیز کوتاهی کردند نیز برخورد شود.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت