منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۷
شناسه خبر: 363573
گروه :خبر
231897

مدیر سابق آموزش و پرورش هرمزگان با تاکید بر شفاف سازی در خصوص موضوع اختلاس چند هزاررملیاردی تصریح کرد:وزیر جدید آموزش و پروروش با ورود به ماجرا به افکار عمومی و تشنج در جامعه فرهنگیان را رفع کنند.

علی کرم پور، مدیر سابق آموزش و پرورش استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به اختلاسهای انجام شده در صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: آموزش و پرورش از ابتدا تا کنون سالم ترین دستگاه اجرایی بوده و صندوق ذخیره فرهنگیان موسسه غیردولتی می باشد که وزیر آموزش وپرورش ریاست هیئت امنا آن را بر عهده دارد.

وی اظهار کرد:موضوع اختلاس در صندوق ذخیره فرهنگیان موجب شده تابه افکار عمومی و فرهنگیان صدمه زده شود لذا باید منتظر باشیم تا مسائل قضایی پیش آمده با تحقیق و تفحص مقام قضایی و مجلس رفع شود.

کرم پور سوء مدیریت ،نبود کنترل و نظارت دقیق را عامل اصلی موضوع صندوق ذخیره فرهنگیان دانست و تاکید کرد:دستگاههای نظارتی، نظارت حقوقی خود را به نحو احسن در این مهم عملی و اجرا نکردند لذا باید با مدیریت صحیح از تکرار چنین مواردی پیشگیری شود.

وی با تاکید بر شفاف سازی در خصوص موضوع اختلاس چند هزاررملیاردی تصریح کرد:وزیر جدید آموزش و پروروش با ورود به ماجرا به افکار عمومی و تشنج در جامعه فرهنگیان را رفع کنند.

مدیر سابق آموزش و پرورش استان هرمزگان یادآور شد: فرهنگیان به عنوان افرادی که بیشترین نقش را در دفاع از کیان و نظام جمهوری اسلامی ایران دارند لذا باید حقوق از دست رفتشان احقاق شود و ابهامات موجود برطرف شود.

کرم پور با تاکید بر اهمیت دقت‌نظر هر چه بیشتر مجلس شورای اسلامی در نظارت بر دستگاه‌های مختلف بر اساس اختیاراتی که قانون اساسی کشورمان در اختیار نمایندگان قرار داده، خاطرنشان کرد:جامعه فرهنگیان خواهان رفع مشکل پیش آمده می باشند و حقوق تضیع شده باید بازگردانده شود.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت