منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۲
شناسه خبر: 340005
گروه :خبر
Untitled_3965

فرماندار رودان با اشاره به اختصاص ۱۲۶ میلیارد ریال از اعتبار تملک دارایی استان به شهرستان رودان اظهار کرد: این میزان اعتبار نسبت به سال گذشته ۲۳ درصد افزایش داشته است و بیشترین اعتبار نیز به فصل حمل و نقل اختصاص یافته است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ احمد محمودی فرماندار رودان در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان، از تصویب ۱۲۶ میلیارد ریال از اعتبارات تملک دارایی های استان به شهرستان رودان خبر داد و اظهار کرد: این میزان اعتبار نسبت به سال گذشته ۲۳ درصد افزایش داشته و بیشترین اعتبار نیز به فصل حمل و نقل اختصاص یافته است .

وی افزود: شهرستان رودان در بحث تخصیص اعتبارات تملک دارایی ها، رتبه هفتم استان را به خود اختصاص داده است .

فرماندار رودان اظهار کرد: مجموع اعتبارات تملک دارایی استان در سال ۹۵، ۲۴۵میلیارد تومان است که در سال گذشته این اعتبارات ۱۹۱ میلیارد تومان بوده است که نشان دهنده رشد ۲۸ درصدی اعتبارات استان است.

محمودی افزود: با وجود تحمیل تحریم های ظالمانه استکبار علیه ایران اسلامی ، از جمله قیمت پایین نفت و اعمال محدودیت های مختلف اما دولت در طول سه سال اخیر در ارائه پروژه های عمرانی و تولید ناخالص ملی روند رو به کاهشی نداشته است.

وی همچنین گفت: پروژه های نیمه تمام زیادی در سطح کشور، استان و شهرستان باقی مانده است و رویکرد اصلی دولت اتمام پروژه های نیمه تمام است .

فرماندار رودان در پایان خاطرنشان کرد: مدیران دستگاههای اجرای فقط به جذب اعتبارات استانی توجه نکنند و با ارتباط با مدیران کل در پی جذب اعتبارات ملی برای شهرستان باشند.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی