منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۴
شناسه خبر: 204885
گروه :خبر

معاون امور بازسازی و عمران روستایی بنیاد مسکن استان البرز از تخصیص یکهزار وام هفده میلیون تومانی تعمیرات به سیل زدگان استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، حیدر حامدی معاون امور بازسازی و عمران روستایی بنیاد مسکن استان البرز با اشاره به اینکه به حوادث غیر مترقبه مطابق قانون بودجه جبرانی تعلق می گیرد، اظهار کرد: در حال حاضر هیچ بودجه ای برای سیل اخیر از مرکز به استان البرز ابلاغ نشده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه حوادث ویژه، بودجه های ویژه ای را طلب می کند، گفت: جبران خسارات وارده به روستای سیجان و سرزیارت نیازمند بودجه ای ویژه است از این رو از محل بودجه پیشگیری مدیرت بحران استان که برای مقاوم سازی خانه های روستایی اختصاص یافته بود به اندازه هزار فقره وام پانزده میلیون تومانی در نظر گرفته شده است.

ستاد اعطای وام تعمیرات در سیجان و شهرستان های سیل زده مستقر شد

حامدی ادامه داد: به منظور تکمیل طرح، یک وام ۲ میلیون تومانی نیز در نظر گرفته شده است که  پس از دریافت وام تعمیرات به خسارت دیدگان سیل تخصیص داده می شود.

معاون امور بازسازی و عمران روستایی بنیاد مسکن استان البرز اضافه کرد: ستاد اعطای وام از هم اکنون در محل خانه بهداشت روستای سیجان واقع در محور کرج – چالوس و مراکز شهرستان های سیل زده استان مستقر شده است و کلیه خسارت دیدگان می توانند برای دریافت وام مراجعه کنند.

وی در پایان گفت: در صورتی که مبلغ موجود برای بازسازی خانه های روستاییان کافی نباشد برای تامین وام از بنیاد مسکن کمک خواهیم گرفت.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است