منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۶
شناسه خبر: 219577
گروه :خبر
image375307

قاضی پور، نماینده پیگیر موضوع تخلف مالی یکی از مدیران کل آذربایجان شرقی از احراز این تخلف با بررسی دیوان محاسبات خبر داده و از سازمان بازرسی خواست با استفاده از کارشناسان بی طرف و به دقت موضوع را دنبال کند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،  پرونده تخلف مالی یکی از مدیران دولتی آذربایجان شرقی موضوعی است که در روزهای اخیر سر از کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی درآورده و در حال رسیدگی است.

نادر قاضی پور، یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که از جمله افراد پیگیر این تخلف بوده، پیش از این در گفتگو با خبرنگار از به جریان افتادن این پرونده بر اساس گزارشات مردمی و ارجاع شکایت به دیوان محاسبات کشور و سازمان بازرسی خبر داده بود.

برای پیگیری نتایج این پیگیری ها مجددا با این نماینده مجلس گفتگویی صورت گرفته تا در جریان روند بررسی این تخلف مالی قرار گیریم.

قاضی پور در گفتگو با خبرنگار در مورد نتایج پیگیری های تخلف مالی این مدیر دولتی، گفت: گزارش دیوان محاسبات کل کشور نشانگر بروز تخلف مالی توسط این مدیر دولتی آذربایجان شرقی است.

وی همچنین به گزارش سازمان بازرسی در مورد این پرونده اشاره کرده و افزود: سازمان بازرسی کل کشور نیز گزارشی در نتیجه پیگیری های خود مبنی بر اینکه تخلفی صورت نگرفته؛ ارائه داده است و ما گزارش و مستندات دیوان محاسبات را به سازمان بازرسی فرستادیم تا توسط کارشناسان زبده، نتایج ضد و نقیض دیوان محاسبات و سازمان بازرسی بررسی شود.

این نماینده مجلس ادامه داد: اخبار واصله حاکی از این است که یکی از افراد مسئول در سازمان بازرسی آذربایجان شرقی نسبت فامیلی با مدیر متخلف دارد و این موضوع باعث شد تا بررسی این تخلف مالی در این سازمان با تشکیک روبرو شود.

وی ضمن اشاره به گزارش ضد و نقیض دیوان محاسبات و سازمان بازرسی آذربایجان شرقی، بیان داشت: این گزارشات ضد ونقیض موجب شده تا سازمان بازرسی کل کشور این موضوع را بررسی دقیق کند و در صوتی که اظهار نظر دیوان محاسبات صحت داشته باشد؛ پرونده به دادگاه ارجاع داده می شود.

قاضی پور تصریح کرد: پرونده مراحل رسیدگی را طی می کند و امیدواریم شاهد سنگ انداززی ها در قبال برخورد با این تخلف مالی نباشیم.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان