منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۲
شناسه خبر: 231583
گروه :خبر
51

معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان سیریک گفت: بمناسبت دهه محرم همایش دختران آسمانی در 14 مدرسه دخترانه مقاطع متوسطه دوره اول و دوم شهرستان با حضور کارشناسان و مشاوران خانواده در شهرستان سیریک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،ابراهیم ملاحی افزود: احیای هویت اسلامی در بین دختران امروز و مادران آینده جامعه و تبیین و اشاعه صفات نیکو عفت، مسؤولیت پذیری، شجاعت و عطوفت در بین دانش آموزان دختر را از شاخصه‌های مهم این برنامه فرهنگی دانست .

 
معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان سیریک ابراز داشت: امروز جامعه اسلامی نیازمند وحدت بین مذاهب است و ما باید پرچم داری بیداری اسلامی را حفظ کنیم ودر راستای حفظ ارزش ها و آرمان ها و هوشیاری در مقابل ترفندها و نیرنگ های دشمنان آگاهی داشته باشیم.

 
این مسئول تصریح نمود: حماسه کربلا، یک رویکرد بزرگ سیاسى، اجتماعى و تربیتى است که اگر این حماسه برای همه بشریت به درستی تبیین و احیا شود مشکلات اساسی حق و ناحقی و عدالت و برابری جامعه مرتفع خواهد شد.

 
ملاحی یادآور شد: اگر زنان در حماسه بزرگ تاریخ جهان که عاشورای حسینی بود حضور نداشتند یقینا عاشورای حسینی در کربلا می ماند و احیا و ابلاغ قیام عظیم عاشورا توسط زنان شجاع، با ایمان و پاکباخته در صحراى کربلا صورت گرفت که نقش مهم و تاثیرگذار زینب گبری(س) برای همه بی بدیل برشمرد.

 

 
معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان سیریک بیان کرد: واقعه عاشورا برای بشریت سرمشق و عامل هدایت می باشد برای اینکه همواره این فرهنگ درس آموز را در همه لحظه های زندگی سرلوحه خود قرار دهیم تا این درس آزاد مردانگی و جوان مردی در جامعه اسلامی نهادینه سازیم.

 
انتهای پیام/س

 

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است