منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۱
شناسه خبر: 239422
گروه :خبر

معاون پشتیبانی قرارگاه خاتم‌الانبیا گفت: در حال حاضر پنج بیمارستان در کشور با قراردادی که با وزارت بهداشت داریم در حال احداث است و تلاش داریم بیمارستان‌ها را به اتمام برسانیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، محمد صالحی ظهر امروز در مراسم عقد تفاهم‌نامه احداث بیمارستان 1540 تختخوابی تبریز از رویکرد قرارگاه خاتم‌الانبیا برای اتمام پروژه‌های ناتمام و جدید در کشور خبر داد.

معاون پشتیبانی قرارگاه خاتم‌الانبیا با بیان اینکه در حال حاضر نیازمند تزریق اعتبارات لازم برای ادامه پروژه‌ها هستیم، گفت: قرارگاه خاتم‌الانبیا به صورت جهادی در زمینه اتمام پروژه‌ها وارد شده و تلاش داریم تا مردم در کوتاه‌ترین زمان ممکن از پروژه‌های بهره‌برداری شده استفاده کنند.

وی بیان کرد: در حال حاضر در آذربایجان‌شرقی پروژه‌های مختلفی از جمله مس سونگون و طرح‌های آبرسانی با همکاری قرارگاه در حال اجرا است و مجموع پروژه‌های قرارگاه خاتم الانبیا در زمینه تامین و گسترش سلامت مردم به صورت مستقیم و غیرمستقیم است.

صالحی اضافه کرد: اگر جاده‌ها ایمن باشند و آب سالم به دست مردم برسد سلامت آنان تامین می‌شود و به صورت مستقیم نیز در زمینه ساخت بیمارستان‌ها وارد شده‌ایم.

وی با اشاره به قرارداد قرارگاه خاتم الانبیا و دانشگاه علوم پزشکی تصریح کرد: در حال حاضر 5 بیمارستان در کشور با قراردادی که با وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی داریم در حال احداث است و تلاش داریم تا بیمارستان‌ها را به اتمام برسانیم و در این زمینه تلاش و همراهی مسئولان و نمایندگان مختلف نیاز اصلی است.

صالحی یادآور شد: بیمارستان جدیدی که در تبریز احداث می‌شود با بهترین کیفیت و نمای مناسب ساخته می‌شود و تلاش داریم تا در شان این شهر بیمارستان ساخته شود.

وی با اشاره به پروژه‌های قرارگاه خاتم الانبیا در نقاط مختلف کشور گفت: پل طبیعت در تهران در مدت یک سال ساخته شده و یکی از پروژه‌های نمونه کشوری است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی