منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۸
شناسه خبر: 185522
گروه :خبر
54-300x169

شهردار لمزان از احداث چهار پل در شهر لمزان با مبلغی بیش از دومیلیارد ریال خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز ” اسفندمر شهردار لمزان گفت : سال ۹۴ علی رغم اینکه اعتبار چندانی به حساب شهرداری لمزان واریز نشده است اما شهرداری لمزان جهت بهبود عبور و مرور شهری و توسعه ی معابر شهر احداث ۴ پل را در پیشنهادات خود به شورا گنجاند .

این چهار پل شامل : پل دالی بشیر – پل لوله ای جلو خانه بتن – دو پل لوله ای در محله ی خی که منازل مسکونی را به هم متصل می کند می باشد .

وی اظهار کرد  : درحال حاضر عملیات اجرائی دو پل آغاز شده است و ۵۰ درصد آن اجرائی شده است .

شهردار لمزان در ادامه افزود : پل بشیر که میتواند طول بولوار وسط  شهر را از سمت روستای کونه به ۳۰۰ متر افزایش دهد از دو طرف پل فعلی ۱۵ متر تعریض خواهد شد و عرض پل بشیر در مجموع به ۴۰ متر خواهد رسید که در نوع خودش قابل توجه خواهد بود .

این مقام مسئول اضافه کرد : براساس نقشه برداری صورت گرفته ادامه ی بولوار خلیج فارس در دو باند ۱۲متری و و بولوار ۵ متری و پیاده رو ۵ متری در هر دو طرف پیش بینی شده است و با طراحی یک میدان شهری در ورودی شهر و خروج خیابان کمربندی و محله ی بردستان می تواند تغییرات مثبتی را در ابتدای شهر ایجاد نماید .

اسفندمر  بیان نمود : در طول ۳۰۰متر ورودی یک پل دیگر هم که لوله ای میباشد از دو طرف تعریض و احداث خواهد شد که مسیر آب برکه ها و زمین های کشاورزی مردم می باشد .

وی ادامه داد : همچنین دو پل لوله ای دیگر در محله ی خی احداث خواهد شد که مورد درخواست اهالی این محله بوده است . این دوپل باعث تسهیل در تردد مردم بین دو خور بزرگ خواهد بود که در حال حاضر در زمان بارندگی مسدود و در زمان غیر بارندگی ناهموار می باشد بطوریکه تردد ماشین بسیار سخت می باشد.

شهردار لمزان در پایان گفت : امیدواریم در سه ماهه ی اول ۹۴ عملیات اجرائی این ۴ پل به اتمام برسد و مورد استفاده ی مردم خوب لمزان قرار بگیرد.

گفتنی است : مبلغ هزینه ی این پروژه ها را حدود دو میلیارد ریال براورد شده است.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است