منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۷
شناسه خبر: 302569
گروه :خبر
13950119000220_PhotoA

واشنگتن از احداث دومین پایگاه توپخانه‌ای خود در عراق به بهانه پشتیبانی از عملیات آزادسازی موصل خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، ژنرال «اندرو لوئیس» معاون مدیر عملیات در ستاد مشترک ارتش آمریکا از احداث دومین پایگاه توپخانه‌ای در عراق خبر داد.

وی در جمع خبرنگاران اظهار داشت که این پایگاه توپخانه‌ای با هدف کمک به نیروهای عراقی در روند عملیات آزادسازی موصل از اشغال داعش احداث می‌شود.

اواشنگتن در ماه گذشته نیز از احداث اولین پایگاه توپخانه‌ای خود در منطقه «مخمور» در استان نینوا خبر داده بود که هدف از آن، آموزش نیروهای عراقی در این منطقه اعلام شد.

به اعلام رادیو «سوا»، این نخستین پایگاه نظامی آمریکایی‌ها در عراق از زمان استقرار مستشاران نظامی آمریکا در عراق از تابستان 2014 به شمار می‌رفت.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی