منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۹
شناسه خبر: 206265
گروه :خبر
635590792327135764

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه امکان استفاده افراد کاندیدا از درآمدهای غیر قانونی وجود دارد افزود : در صورت ورود پولهای کثیف برای تبلیغات انتخاباتی با افراد خاطی به طور جدی برخورد خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، محمد حسین مقیمی معاون سیاسی وزیرکشور در جمع خبرنگاران استان هرمزگان گفت : مسئولین محلی باید در خصوص مسائل منطقه و برگزاری انتخابات آینده تعامل و همفکری داشته باشند و این همکاری به این معنا نیست که مسائل را مطرح کنیم و آنها را به حال خود رها کنیم ، بلکه باید با اصل شایسته سازی است و توجه به دیدگاه نمایندگان افراد شایسته را در این حوزه انتخاب کنیم.

 
وی با اشاره به نقد پذیر بودن دولت در مسائل حساس کشوری بیان کرد : همه مسئولین محلی می توانند نقد و اظهار نظر داشته باشند ، اما تصمیم نهایی آن را از وزارت کشور باید بگیرند و همکاران ما سعی دارند که سیاست های دولت را اجرا کنند و دولت تدبیر و امید نیز به انتقاد بهاء می دهد ولی در عملکرد باید براساس چهارچوب قانون عمل کرد.

 

 

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت : با توجه به اینکه وزارت کشور مجری انتخابات است و هر چند سال یک بار هزینه های سنگینی در این حوزه استفاده می شود، مدیرانی که قصد کاندید شدن را دارند باید ضمن استفاء از مسئولیت خود در باره ی چگونگی خرج بودجه ها توضیح دهند.
وی با اشاره به شیشه ای بودن صندوق های شورای نگهبان اظهار کرد: این صندوق ها باعث خوانده شدن رای افراد می شود و ما 5 تا 6 نوع صندوق ساخته شده را به شورای نگهبان تحویل می دهیم و با تایید از شورای نگهبان از آنها استفاده می کنیم.

 

 

معاون سیاسی وزیر کشور با اعلام نزدیک شدن انتخابات و فعال شدن احزاب سیاسی مختلف گفت : احزاب باید براساس قانون عمل کنند و اگر بد اخلاقی از این افراد دیده شود ، براساس کمیسیون ماده 10 رسیدگی می شود و اگر نیاز باشد متخلفین به دادگاه ارجاع داده می شوند و سعی ما براین است که همه به اخلاق اسلامی توجه کنند.

 

 

مقیمی افزود : افرادی که به تبلیغات زود هنگام دست بزنند با عوامل اجرایی رصد می شوند و با انها با قاطعیت برخورد می شود .
وی در خصوص احتمال ورود پول های کثیف در انتخابات آینده گفت : با توجه به وجود پدیده قاچاق سوخت در کشور احتمال استفاده اشخاص از حامیان غیر قانونی مانند سایر کشورها از اینگونه در امدها وجود دارد ، که در این زمینه دولت با قاطعیت ورود پیدا خواهد کرد.

 

 

مقیمی در خصوص شایعه برکنار شدن استاندار هرمزگان گفت : اگر در رسانه ها اطلاع رسانی صحیح صورت بپذیرد جلوی شایعات هم گرفته می شود و شایعه برای جامعه خیلی ضرر و زیان دارد و مطبوعات و رسانه ها می توانند با شفاف سازی از انتشار اینگونه شایعات جلوگیری کنند.

 

 

وی تصریح کرد: دولت در این مدت که بحث هسته ای را دنبال کرد سعی کرد از کارشناسان خبره استفاده کند و از تیم تخصصی سازمان انرژی اتمی و از ابتدا برنامه ریزی خوبی را انجام داد و طی این مدت همه کمک کردن و با پشتیبانی مردم و حرف های مقام معظم رهبری برخوردار شدند و در واقع یک کار بسیار خوبی را انجام شد.
وی خاطر نشان کرد: در وزارت کشور عملکرد مدیران چک می شود و تا زمانی که عملکردشان در راستای دولت و چهارچوب وظایف دولت باشد و از مسیر انحراف نشود پا برجاست و اگر از مسیر و انحراف شود که اول از طریق آموزش و صحبت و در مرحله آخر تغییر و جابه جایی صورت می پذیرد اگر مدیر در انجام وظایفش کوتاهی کند اخراج می شود.

 

 

انتهای پیام/ س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری