منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۰
شناسه خبر: 300455
گروه :خبر
hormoz

مقامات مترو در واشنگتن آمریکا هشدار می‌دهند که به احتمال زیاد متروی پایتخت آمریکا به دلیلی نیاز به تعمیرات اساسی به مدت ۶ ماه بسته خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، سیستم مترو در شهر«واشنگتن» پایتخت آمریکا به شدت نیاز به تعمیرات اساسی دارد.

بر اساس گزارش‌ها سیستم مترو در پایتخت آمریکا به حدی نیاز به تعمیرات دارد که مقامات هشدار دادند که ممکن است این تعمیرات منجر به تعطیلی کل خطوط راه آهن زیرزمینی این شهر به مدت 6 ماه شود.

به گفته مقامات مسئول این اتفاق احتمالی ممکن است به افزایش ترافیک شهر و گرفتار شدن هزاران نفر که از این طریق تردد می‌کنند منجر شود.

مقامات مترو در گفتگو با روزنامه «واشنگتن‌پست» فاش کردند که “این سیستم به منظور انجام تعمیر و نگهداری باید نزدیک به 6 ماه بسته شود و با تعمیرات سه ساعته شبانه  یا آخر هفته بر طرف نخواهد شد”.

«جک ایوانز»(Jack Evans) رئیس هیئت مدیره انجمن مترو ، به «واشنگتن‌پست» گفت:”بنابراین به منظور انجام این تعمیرات ممکن است به نقطه‌ای برسیم که مجبور شویم کل «خط آبی»(Blue Line) را به مدت 6 ماه ببندیم.

وی افزود:”درست است که این اتفاق ممکن است باعث ناراحتی مردم شود اما عدم تصمیم‌گیری فوری در این رابطه ممکن است خسارات جبران‌ناپذیری را در پی داشته باشد”.

بر اساس ادعای وبگاه سیستم متروی شهری واشنگتن، این خطوط مترو که شامل 6 خط به هم پیوسته است، به طور میانگین در این شهر بیش از 700 هزار مسافر را در طول روز جابه‌جا می‌کند و بعد از خطوط مترو نیویورک و شیکاگو سومین خط مترو پراستفاده آمریکا محسوب می‌شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است