منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۳
شناسه خبر: 243208
گروه :خبر
13940817000836_PhotoA

رسانه‌های آمریکایی از قول مقامات دفاعی این کشور از احتمال آغاز عملیات ضدداعش توسط ناوهای آمریکا و فرانسه در دریای مدیترانه خبر دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، رسانه های آمریکایی از قول مقامات دفاعی این کشور از احتمال آغاز عملیات ضدداعش توسط ناوهای آمریکا و فرانسه در دریای مدیترانه خبر دادند.

بنا بر این گزارش، این احتمال وجود دارد که ناو هواپیمابر هسته ای «هری اس. ترومن» آمریکا برای کمک به نیروی دریایی فرانسه به منظور انجام حملات هوایی علیه داعش در سوریه در دریای مدیترانه مستقر شود.

گزارش رسانه های محلی آمریکا از این امر حکایت دارد که روز دوشنبه، این ناو آمریکایی و نیروهای حملات هوایی آن برای استقرار 7 ماهه در خاورمیانه وارد آبهای مدیترانه شده اند.

روزنامه «دیفنس نیوز» آمریکا نوشت: واشنگتن احتمال نگه داشتن این ناو در اروپا برای مدت چند روز یا بیشتر را به جای خلیج فارس – که از ابتدا برنامه ریزی شده بود- مطرح کرده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک»، «فرانسوا اولاند» رئیس جمهور فرانسه روز گذشته اعلام کرد که ناو هواپیمابر فرانسوی «شارل دوگل» عازم سواحل شرقی مدیترانه در آبهای سوریه و لبنان خواهد شد تا به حمایت از عملیات نظامی علیه نیروهای داعش بپردازد. پیش تر قرار بود این نام به خلیج فارس اعزام شود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی