منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۱
شناسه خبر: 190024
گروه :خبر
 

دبیر کانون انجمن صنفی شرکتهای کرایه شهری:

احتمال افزایش ۱۵ درصدی کرایه تاکسی

دبیر کانون انجمن های صنفی شرکتهای کرایه شهری گفت: احتمال می دهیم با توجه به وضعیت بنزین افزایش 15 درصدی کرایه تاکسی ها را داشته باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، رضا بهشتی دبیر کانون انجمن های صنفی شرکتهای کرایه شهری در خصوص تک نرخی شدن بنزین و افزایش کرایه ها اظهار داشت: ما کار گروهی را تشکیل داده ایم و در حال حاضر تصمیم به  هیچ گونه افزایش کرایه ای را نداریم.

 

وی در ادامه افزود: ما منتظر هستیم که ببینیم آیا در آینده مسئولان سهم حمل و نقل عمومی را پرداخت  خواهند کرد یا خیر که بعد از آن ما یک ارزیابی مجدد خواهیم کرد و با توجه به این امر در خصوص افزایش کرایه های تاکسی تصمیم گیری می کنیم.

 

دبیر کانون انجمن های صنفی شرکتهای کرایه شهری خاطر نشان کرد: حمل و نقل عمومی دارای مشکلات زیادی است و باید گفت تنها مشکل به خاطر بنزین نیست، بنزین تنها یک از مشکلات حمل و نقل عمومی است که امیدواریم مسئولان به آن رسیدگی کنند.

 

بهشتی در ادامه تاکید کرد: تک نرخی شدن بنزین به نفع جامعه است اما به شرطها و شروطها که امیدواریم برای مردم مشکلی به وجود نیاید.

 

وی در پایان در خصوص میزان افزایش کرایه تاکسی با توجه به وضعیت بنزین تصریح کرد: به هر حال احتمال می دهیم با توجه به وضعیت بنزین افزایش 15 درصدی کرایه تاکسی ها  را داشته باشیم.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است