منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۷
شناسه خبر: 326179
گروه :خبر
20160603_133919

فرماندار سیریک افزود:اگر همه ما می خواهیم در راه انقلاب حرکت کنیم باید معنویت و سیاست امام را ادامه دهیم و از عرفان، اخلاق و سیاست امام برای ادامه راه ایشان الهام بگیریم تا راه موفقیت و رسیدن به سعادت داشته باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ،مراسم گرامیداشت قیام خونین 15 خردادماه در شهرستان سیریک با شرکت مردم و مسئولین با  اجرای برنامه های سخنرانی، مدیحه سرایی و عزاداری برای شهداء ، شهدای اسلام و انقلاب در مسجد صاحب الزمان (عج) شهر سیریک و حسینیه سیدالشهداء (ع)  شهر بندر کوهستک برگزار شد.

سعیدالله مبارکی فرماندار شهرستان سیریک در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۵ خرداد گفت:خون های شهداء بوده که انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را در برابر همه گزندهای دشمنان بیمه کرده و اگر در 15 خرداد ماه سال 1342 آن حادثه غم انگیز  توسط رژیم طاغوت رخ نمی داد جرقه نابودی رژیم شاه اتفاق نمی افتاد.

 

مبارکی اظهار داشت:خیلی وقت ها حوادث ناگوار و فدا شدن یکی سری افراد ارزشمند باعث نجات راه ، آرمان و انقلاب می شود و با فدا شدن آنها آگاهی و تفکر انقلابی در مردم فراگیر می شود و زمینه بروز و ایجاد انقلاب در یک جامعه را فراهم می سازد.

 

وی افزود: شهدای قیام خونین 15 خردادماه همه از جوانان پرشوری این مرز و بوم بودند که با شنیدن ندای حق لبیک گفتند و برای اسلام و بنام اسلام وارد میدان شدند و جان خویش را فدا تا خون پاکشان انقلاب اسلامی را پایه‌ریزی و تشکیل دهد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک ابراز کرد: اهمیت قیام ۱۵ خرداد آن‌قدر زیاد است که حضرت امام خمینی (ره) این روز را یوم الله نامیدند و خون شهدای قیام ۱۵ خرداد را بیمه کننده انقلاب و تضمین حیات شکوهمند نظام اسلامی برشمردند.

 

مبارکی یادآور شد: قیام ۱۵ خرداد برای همه ثابت کرد که اگر ملتی با حفظ وحدت بر حول محور ولایت با ایمان‌های راسخ و عزمی استوار قیام و به پا خیزند می‌توانند بر هر نظامی ظالم و ستمگر و حتی حکومتی ابرقدرت  با همه تجهیزات نظامی و پشتوانه های خارجی  پیروز شود و  همانند ریختن آب  همه اقتدار و هیمنه آنان را در هم بشکنند و شکست دهند.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: امام با ایمان و توکل بر قدرت الهی و ایجاد وحدت و همدلی و بیداری ملت با اراده قوی به منظور مقابله با استبداد و زورگویی توانست  پرچم آزادی خواهی و عدالت  را به اهنزاز و سایه حکومت نظام استبدادی  را از ایران اسلامی برچیده کند.

 

فرماندار شهرستان سیریک اضافه کرد: اگر همه ما می خواهیم در راه انقلاب  حرکت کنیم باید معنویت و سیاست امام را ادامه دهیم  و از عرفان، اخلاق و سیاست امام برای  ادامه راه ایشان الهام بگیریم تا راه موفقیت و رسیدن به سعادت داشته باشیم.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی