منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۸
شناسه خبر: 243772
گروه :خبر
11

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بستک از اجرای 58 برنامه متنوع فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی به مناسبت هفته بسیج در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه،  درویشی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بستک در نشست خبری تشریح برنامه های هفته بسیج گفت : بسیج به عنوان یک سرمایه نظام در همه زمینه ها برای پیشرفت نظام کار می کند که در کمک رسانی به مردم محروم و کمک به اقتصاد نقش بسیار موثری داشته است.
وی شاخصه های بسیج را اخلاص، بصیرت و تکلیف به موقع دانست و افزود: برنامه های هفته بسیج در حوزه های مختلف در قالب 58 برنامه اجرا می شود .
درویشی با اشاره به نقش بسیج در حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی گفت: بسیج علاوه بر زمینه های اجتماعی، فرهنگی،ورزشی در زمینه‌هایی دیگر هم مانند بسیج جامعه پزشکی و بسیج سازندگی نقش خود را به خوبی ایفا کرده است .
فرمانده ناحیه مقاومت بستک وحدت را دغدغه خاطر مقام معظم رهبری خواند و تصریح کرد: امروز در کشور ما جناح بندی و گروه بندی های سیاسی توسط کشورهای غرب واستکبار جهانی بوجود آمد تا وحدت ما را از بین ببرد و اگر جبهه حق که کشور ایران خواستگاه اصلی آن است اتحاد خود را حفظ کند و با توجه به فرامین مقام معظم رهبری عمل نماید به قطع یقین پیروز این واقعه تاریخی خواهیم بود.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است