منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۲
شناسه خبر: 348770
گروه :خبر
45 (58) (FILEminimizer)
 

خطيب نماز جمعه اهل سنت بستك:

اجرای نظام سلامت دلیل کارآمدی دولت است

خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک اجرای نظام سلامت را یک اقدام ارزشمند دانست و افزود: اگر تمام کارهای دولت را کنار بگذاریم همین اقدام دولت، دلیل بر کارآمدی آن است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، سید محمد یوسف حسینی نژاد خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به خدمات دولت در شهرستان اشاره کرد و گفت: بیمارستان 64 تختخوابی فارابی بستک نمونه ای از خدمات دولت یازدهم در شهرستان است که با تجهیزات و امکانات موجود به مردم خدمات می دهد. هر چند کمبودهایی در این بیمارستان دیده می شود که امیدواریم هر چه زودتر برطرف گردد.

خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک اجرای نظام سلامت را یک اقدام ارزشمند دانست و افزود: اگر تمام کارهای دولت را کنار بگذاریم همین اقدام دولت، دلیل بر کارآمدی آن است که بیماران تقریبا به صورت رایگان درمان می شوند.

وی تاکید کرد: هر دولتی قابل نقد است و باید اقدامات دولت را منصفانه نقد کنیم و خدمات آن را نیز ارج نهیم.

حسینی نژاد افزود: فلسفه وجودی تمام نهادها و ادارات دولتی، خدمت به مردم است و همگی می بایست تمام سعی خود را برای بهترین خدمت رسانی بکار گیرند.

وی همچنین از زحمات محمد جلالی شهردار بستک به خاطر خدمات رسانی و انجام پروژه های عمرانی در سطح شهر سپاسگذاری کرد و تاکید نمود: باید سعی شود پروژه ها با کمترین نقص انجام گردند.

خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک یادآور شد: در آستانه ورود به ماه ذی الحجه قرار داریم ماهی که میلیون ها مسلمان آماده مناسک حج می شوند ولی متاسفانه امسال مردم ما بخاطر رفتار غلط مجریان حرمین شریفین از انجام مناسک حج محروم هستند.

 

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است سواحل نیازمند سیاستگذاری صحیح مدیران/مشکلات معیشتی مردم در سواحل بیانگرهدر رفت ثروت ملی است