منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۸
شناسه خبر: 273934
گروه :خبر
سبدکالا

فرماندار رودان گفت: مرحله دوم توزیع سبد کلالا در قالب طرح حمایت غذایی گروه مستمری بگیران کمیته امداد و بهزیستی از ۱۷ بهمن ماه در سطح شهرستان آغاز می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛ احمد محمودی فرماندار شهرستان رودان در جلسه هماهنگی دستگاه‌های متولی طرح حمایت غذایی شهرستان، از اجرای مرحله دوم توزیع سبد کالا در رودان خبر داد و گفت: مرحله دوم توزیع سبد کالا در قالب طرح حمایت غذایی گروه مستمری بگیران کمیته امداد و بهزیستی، از ۱۷ بهمن ماه در سطح شهرستان آغاز می‌شود.

وی افزود: این طرح در گذشته در سطح شهرستان به خوبی انجام شده است و در حال حاضر نیز تلاش شود تا به روشی مناسب، اقلام مورد نظر توزیع شود.

فرماندار رودان افزود: یکی از سیاست‌های و برنامه‌های دولت، فقر زدایی در سطح جامعه و توزیع مناسب و عادلانه امکانات در بین تمامی اقشار جامعه است.

محمودی ادامه داد: اجرای این طرح حمایت غذایی نیز در چارچوب سیاست دولت قرار دارد و با مشارکت و همکاری ادارات کار، رفاه و تعاونی اجتماعی، تعاونی روستایی، صنعت، معدن و تجارت، بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی ( ره) در سطح شهرستان اجرایی می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این بسته حمایتی شامل اقلام مرغ، برنج و کنسرو است.

انتهای خیر/پ

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی