منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵ - ۶:۴۳
شناسه خبر: 336746
گروه :خبر
IMG_2251
 

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی:

اجرای طرح کمیته عدالت فرصت های شغلی در میناب

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان میناب از اجرای طرح کمیته عدالت فرصت های شغلی برای اولین بار در این شهرستان خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ فیروزه میرابی رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب با بیان اینکه این طرح برای اولین بار  بعنوان یک پایلوت در میناب برگزار می شود گفت: از حضور فعال اعضا به جهت همراهی در تشکیل کیمته عدالت در فرصت های شغلی تقدیر می شود.

 

 

 

وی اظهار کرد: کمیته عدالت در فرصت های شغلی یک کمیته فرعی و تخصصی و از زیر شاخه های برنامه های 12 گانه اقتصاد مقاومتی عدالت اقتصادی و اجتماعی است که برای اولین بار در شهرستان میناب به اجرا گذشاته خواهد شد.

 

 

 

میرابی هدف از اجرای این طرح را بررسی توزیع اشتغال در شهرستان به تفکیک جنسیت و منطقه،سطح سواد عنوان کرد و افزود: سهم تسهیلات اشتغالزا شهرستان نسبت به استان و همچنین اشتغال ایجاد شده و سهم معلولین از اشتغال را تهیه و به دبیرخانه کمیته ارائه می شود.

 

 

 

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان میناب جدیدت و پشتکار را یکی از شاخصه های رسیدن به هدف برای فراهم شدن زمینه اشتغال در شهرستان برشمرد و گفت: همراهی و اقدام و عمل به موقع زمینه تحقق اشتغال پویا را در این شهرستان ممکن می سازد.

 

 

 

یادآور می شود؛ اولین جلسه کمیته عدالت در فرصت های شغلی شهرستان با حضور معاون فرماندارویژه میناب،رییس تعاون کار و رفاه اجتماعی میناب و اعضای کمیته در سالن جلسات فرمانداری شهرستان میناب برگزار شد.

 

 

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور