منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۵
شناسه خبر: 241774
گروه :خبر
index

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به مرز بودن کشوربا کشورهای افغانستان و پاکستان و انتقال بیماری سرخک و سرخجه اظهار کرد:طرح واکسناسیون در در هفت دانشگاه علوم پزشکی جنوب شرق کشور انجام شده است.

فاطمه نوروزیان ، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ، در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به اجرای طرح واکسیناسیون سرخک و سرخجه گفت: این طرح از بیست و سوم آبان شروع و تا پنجم آذر ماه ادامه خواهد داشت که شامل کودکان9 ماه تا 15 سال است.

 

 

 

 
وی افزود: محل تزریق این واکسن در خانه های بهداشت و مراکز بهداشتی و درمانی شهر و روستایی که جمعا 750 پایگاه در استان شامل می شود می باشد.

 

 

 

 
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اظهار کرد: گروه هدف بیش از 490 هزار کودک 9 ماه تا 15 سال است که از این تعداد 253 هزار و 768 نفر دانش آموزان هستند که در 4 هزار 113 مدرسه استان واکسینه می شوند.

 

 

 

 

 

 

وی افزود:تیم عملیات در اجرای این طرح 439 تیم کل استان را در بر گرفته است که شامل تعداد افرادی دو هزار 100 نفر در جهت اجرا هستنند.

 

 

 

 

 

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی با توجه به تکمیل ارتقاء واکسیناسیون سرخک و سرخجه تصریح کرد: با برنامه ریزی های وزارت بهداشت که در بعضی استان ها این بیماری دیده می شود و این طرح در هفت دانشگاه علوم پزشکی جنوب شرق کشور انجام شده است.

 

 

 

 

 

نوروزیان خاطرنشان کرد:هدف ما از قطع زنجیری انتقال چرخش  سرخک و سرخجه می باشد که به دلیل هم مرز بودن کشوربا کشورهای  افغانستان و پاکستان که انتقال از این کشور های همسایه و با جدیت بیشتری  از طریق واکسناسیون عملیات اجرا می کنیم.

 

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است