منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۷:۵۶
شناسه خبر: 326717
گروه :خبر
_DSC2142

سرپرست اداره بهزیستی شهرستان ابوموسی از اجرای طرح «ضیافت مهر رمضان» در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از نافذ آنلاین، سرپرست اداره بهزیستی شهرستان ابوموسی از اجرای طرح «ضیافت مهر رمضان» در این شهرستان خبر داد و هدف از اجرای این طرح را برقراری ارتباط بیشتر با اقشار نیازمند و مدجویان، اطعام، اکرام و نیز ترویج فرهنگ مهرورزی، احسان و نیکوکاری برشمرد و گفت: اجرای این برنامه با کمک خیرین تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

 

وی با بیان اینکه این طرح همه ساله در ماه رمضان انجام می شود، اظهار کرد: بررسی مشکلات مددجویان با مراجعه به منازل آنها، تامین نیازمندی ها و اطعام و اکرام از بخش های مختلف این طرح می باشد.

 

ولی زاده افزود: در این طرح همه ساله بسیاری از مشکلات مددجویان و افراد تحت پوشش بهزیستی احصاء شده و در کوتاه ترین زمان ممکن رفع می شود.

 

سرپرست اداره بهزیستی ابوموسی گفت: در این طرح در شهرستان ابوموسی سبد کالا شامل برخی اقلام مواد غذایی مورد نیاز مددجویان و خانواده های آنها در اختیارشان قرار می گیرد.

 

وی تصریح کرد: سازمان بهزیستی نیازمند مشارکت همه اقشار مردم می باشد، آن هم نه فقط مشارکت نقدی بلکه هرگونه همکاری برای یاری رساندن به جامعه هدف تا در پاداش دنیوی و اخروی این کار پسندیده شریک شوند.

 

ولی زاده همچنین با دعوت از تمامی خیرین و افراد نیکوکار نسبت به همکاری با بهزیستی شهرستان در توانمندسازی و حل مشکلات مددجویان، اکرام و دستگیری از نیازمندان در این ماه مبارک تاکید کرد و ابراز کرد: اداره بهزیستی شهرستان آماده دریافت کمکهای نقدی،هدایا و نذورات مردم بویژه فطریه می باشد.

 

لازم به یادآوری است که طرح ضیافت مهر رمضان طرحی است که همه ساله توسط سازمان بهزیستی با همکاری خیرین در تمام نقاط کشور به منظور اشاعه ی فرهنگ نیکوکاری و دستگیری از افراد نیازمند، مددجویان و معلولان تحت پوشش این سازمان حمایتی برگزار می شود.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است