منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۱
شناسه خبر: 241272
گروه :خبر
1053

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بستک گفت: طرح تکمیلی واکسیناسیون سرخک و سرخچه از تاریخ 23 آبان الی 5 آذر 94 به مدت دو هفته در گروه سنی 9 ماهه تا 15 ساله در مدارس ، خانه های بهداشت و مراکز بهداشتی و درمانی اجرا می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه،محمد رسول رحمان شناس مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بستک در گفتگوی با خبرنگار جهانگیریه گفت: طرح تکمیلی واکسیناسیون MR (سرخک و سرخچه) در سطح شهرستان همزمان با سایر نقاط استان اجرا خواهد شد.

 

وی افزود: این طرح از تاریخ 23 آبان الی 5 آذر 94 به مدت دو هفته در گروه سنی 9 ماهه تا 15 ساله در مدارس ، مراکز بهداشتی و درمانی و خانه های بهداشت اجرا می شود.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بستک با اشاره به تعداد زیاد دانش آموزان در این طرح گفت: تعداد افرادی که شامل طرح واکسیناسیون می شوند 21 هزار و 842 نفر در سطح شهرستان است که بالغ بر 12 هزار نفر آنان دانش آموز هستند.

 

رحمان شناس افزود: 5 نفر ناظر ستادی از شبکه بهداشت و درمان هستند و 130 نفر در قالب 60 تیم کار اجرایی این طرح را برعهده دارند که برای واکسیناسیون دانش آموزان به مدارس مراجعه و با همکاری آموزش و پرورش ، دانش آموزان را در مدرسه واکسینه می کنند.

 

وی تصریح کرد: این طرح علاوه بر استان هرمزگان در سه استان دیگر و 7 دانشگاه علوم پزشکی بطور همزمان اجرا می شود.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بستک از والدین کودکان 9 ماهه تا 6 ساله خواست که جهت همکاری و تسریع در انجام واکسیناسیون ، با مراجعه به شبکه بهداشت و درمان و خانه های بهداشت فرزندان خود را واکسینه کنند.

 

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند