منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۴
شناسه خبر: 283528
گروه :خبر
IMG_8208

رییس اداره شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب از اجرای طرح تحول سلامت بهداشت محیط ویژه ایام نوروزدر این شهرستان خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، دکتر حمید رضا بهزادی رییس اداره شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب در گفتگو با خبرنگار اجتماعی میناب جنوب ،با اشاره به جذب جمعیت زیاد میهمانان نوروزی و گردشگران در ایام نوروز در این شهرستان گفت: این طرح در قالب ۸ تیم بصورت اکیپ دو نفره از اماکن حساس و میهمانپذیر بازدید صورت می گیرد.

 

وی زمان آغاز این طرح را اوایل اسفند ماه خبرداد و گفت: با توجه به میهمانپذیر بودن شهرستان میناب برای بوجود آوردن محیطی سالم و امن برای میهمانان نوروزی این طرح تا پانزدهم فروردین ادامه خواهد داشت.

 

بهزادی اظهار داشت: طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت محیط با تشدید نظارت بر صنوف حساس از اقدامات ارزشمندی است که در ادامه طرح تحول نظام سلامت شاهد آن خواهیم بود.

 

این مسئول افزود:  رستوران ،اغذیه فروشی ،هتل ،مسافرخانه،رستوران،پمپ بنزین،زائرسراها فست‌فود و ساندویچی‌ها، نانوایی‌ها، رستوران‌ و غذا بیرون‌برها و مراکز عمده‌فروشی مواد غذایی از واحدهای تحت شمول این طرح هستند.

 

بهزادی هدف از اجرای این طرح، بهبود وضعیت بهداشت محیط، به ویژه رعایت اصول بهداشت فردی، بهداشت مواد غذایی و کاهش نواقص بحرانی در صنوف جهت فراهم نمودن شرایط و محیط سالم در ایام نوروز خبرداد.

 

رییس مرکز بهداشت و درمان شهرستان میناب تاکید کرد: طرح تحول نظام سلامت در بهداشت محیط با رویکرد تشدید نظارت بر صنوف حساس از برنامه‌های مهمی است که در راستا رفع مشکلات بهداشت محیط در سطح شهرها و روستاهای شهرستان اجرایی می شود.

 

وی ابراز داشت:بر اساس این طرح تمامی متصدیان و شاغلان در مراکز عرضه‌کننده مواد غذایی و صنوف حساس باید نسبت به دریافت کارت سلامت اقدام کنند.

 

گفتنی است در اجرای این طرح اداره مرکز و بهداشت و درمان ،اداره صنعت ، معدن و تجارت ،اتاق اصناف ،نیروی انتظامی و قوه قضایی شهرستان میناب جهت رفاه حال شهروندان و میهمانان نوروزی تلاش می کنند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی